Pronađeno
46
oglasa
Sačuvaj pretragu
13
/
13
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
700 €
13 €/m²
Dvosoban
·
56 m²
·
2/5 sprat
Beograd
›
Terazije, Centar, Širi centar, Uži centar, Krug dvojke
Pogledaj oglas →
5.5k
/
5.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
324.000 €
5.492 €/m²
Dvosoban
·
59 m²
·
1/6 sprat
Beograd
›
Terazije, Centar, Širi centar, Uži centar, Krug dvojke
Pogledaj oglas →
3.5k
/
5.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
349.500 €
3.460 €/m²
Četvorosoban
·
101 m²
·
2/5 sprat
Beograd
›
Terazije, Centar, Širi centar, Uži centar, Krug dvojke
Pogledaj oglas →
7k
/
5.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
300.000 €
6.977 €/m²
Jednoiposoban
·
43 m²
·
5/6 sprat
Beograd
›
Terazije, Centar, Širi centar, Uži centar, Krug dvojke
Pogledaj oglas →
7.5k
/
5.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
300.000 €
7.500 €/m²
Jednosoban
·
40 m²
Beograd
›
Terazije, Centar, Širi centar, Uži centar, Krug dvojke
Pogledaj oglas →
16
/
13
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
600 €
16 €/m²
Jednosoban
·
38 m²
·
2/6 sprat
Beograd
›
Terazije, Centar, Širi centar, Uži centar, Krug dvojke
Pogledaj oglas →
17
/
13
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
600 €
17 €/m²
Dvosoban
·
35 m²
·
1/8 sprat
Beograd
›
Terazije, Centar, Širi centar, Uži centar, Krug dvojke
Pogledaj oglas →
16
/
13
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
550 €
16 €/m²
Jednosoban
·
35 m²
·
5/9 sprat
Beograd
›
Terazije, Centar, Širi centar, Uži centar, Krug dvojke
Pogledaj oglas →
16
/
13
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
950 €
16 €/m²
Dvosoban
·
60 m²
·
2/5 sprat
Beograd
›
Terazije, Centar, Širi centar, Uži centar, Krug dvojke
Pogledaj oglas →
2.6k
/
5.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
175.000 €
2.574 €/m²
Dvosoban
·
68 m²
Beograd
›
Terazije, Centar, Širi centar, Uži centar, Krug dvojke
Pogledaj oglas →
14
/
13
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
850 €
14 €/m²
Dvosoban
·
59 m²
·
1/3 sprat
Beograd
›
Terazije, Centar, Širi centar, Uži centar, Krug dvojke
Pogledaj oglas →
13
/
13
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
1.200 €
13 €/m²
Troiposoban
·
90 m²
·
2/3 sprat
Beograd
›
Terazije, Centar, Širi centar, Uži centar, Krug dvojke
Pogledaj oglas →
14
/
13
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
850 €
14 €/m²
Dvosoban
·
61 m²
·
2/7 sprat
Beograd
›
Terazije, Centar, Širi centar, Uži centar, Krug dvojke
Pogledaj na:
cityexpert
nekretnine
4zida
halooglasi
11
/
13
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
2.100 €
11 €/m²
Četvorosoban
·
200 m²
·
5/7 sprat
Beograd
›
Terazije, Centar, Širi centar, Uži centar, Krug dvojke
Pogledaj oglas →
10
/
13
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
800 €
10 €/m²
Trosoban
·
80 m²
·
2/5 sprat
Beograd
›
Terazije, Centar, Širi centar, Uži centar, Krug dvojke
Pogledaj oglas →
12
/
13
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
700 €
12 €/m²
Dvoiposoban
·
60 m²
·
2/6 sprat
Beograd
›
Terazije, Centar, Širi centar, Uži centar, Krug dvojke
Pogledaj oglas →
23
/
13
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
600 €
23 €/m²
Garsonjera
·
26 m²
·
5/6 sprat
Beograd
›
Terazije, Centar, Širi centar, Uži centar, Krug dvojke
Pogledaj oglas →
10
/
13
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
500 €
10 €/m²
Dvoiposoban
·
52 m²
·
2/6 sprat
Beograd
›
Terazije, Centar, Širi centar, Uži centar, Krug dvojke
Pogledaj oglas →
10
/
13
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert