Pronađeno
216
oglasa
Sačuvaj pretragu
2.8k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
114.200 €
2.785 €/m²
Dvosoban
·
41 m²
·
4/4 sprat
Beograd
›
Surčin (mesto)
7min
4min
9min
Pogledaj oglas →
2.9k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
142.500 €
2.850 €/m²
Dvoiposoban
·
50 m²
·
3/4 sprat
Beograd
›
Surčin (mesto)
Pogledaj oglas →
2.7k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
126.900 €
2.700 €/m²
Dvosoban
·
47 m²
·
Suteren
Beograd
›
Surčin (mesto)
7min
4min
9min
Pogledaj oglas →
2.6k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
179.400 €
2.600 €/m²
Trosoban
·
69 m²
·
3/4 sprat
Beograd
›
Surčin (mesto)
Pogledaj oglas →
1.3k
/
1.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
135.000 €
1.286 €/m²
Četvorosoban
·
105 m²
Beograd
›
Surčin (mesto)
4zida
410.000 €
1.025 €/m²
10 soba
·
400 m²
Beograd
›
Surčin (mesto)
7min
2min
4min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
250.000 €
758 €/m²
8 soba
·
330 m²
Beograd
›
Surčin (mesto)
14min
32min
Pogledaj oglas →
2.1k
/
1.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
350.000 €
2.121 €/m²
Petosoban
·
165 m²
Beograd
›
Surčin (mesto)
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
800.000 €
1.473 €/m²
Petosoban
·
543 m²
Beograd
›
Surčin (mesto)
Pogledaj oglas →
1.000
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
59.990 €
1.000 €/m²
Dvosoban
·
60 m²
·
3/3 sprat
Beograd
›
Surčin (mesto)
Pogledaj oglas →
2.9k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
127.600 €
2.900 €/m²
Dvosoban
·
44 m²
·
3/3 sprat
Beograd
›
Surčin (mesto)
Pogledaj oglas →
3k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
99.000 €
3.000 €/m²
Jednosoban
·
33 m²
·
1/3 sprat
Beograd
›
Surčin (mesto)
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
750.000 €
2.273 €/m²
Petosoban
·
330 m²
Beograd
›
Surčin (mesto)
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
269.900 €
708 €/m²
Petosoban
·
381 m²
Beograd
›
Surčin (mesto)
Pogledaj oglas →
2.1k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
85.000 €
2.125 €/m²
Jednoiposoban
·
40 m²
·
3/3 sprat
Beograd
›
Surčin (mesto)
Pogledaj oglas →
10
/
9
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
400 €
10 €/m²
Jednosoban
·
40 m²
·
1/1 sprat
Beograd
›
Surčin (mesto)
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
425.000 €
1.316 €/m²
Petosoban
·
323 m²
Beograd
›
Surčin (mesto)
Pogledaj oglas →
11
/
9
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
450 €
11 €/m²
Jednoiposoban
·
42 m²
·
2. sprat
Beograd
›
Surčin (mesto)
Pogledaj oglas →
2k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
92.000 €
2.024 €/m²
Dvosoban
·
45.46 m²
·
1/2 sprat
Beograd
›
Surčin (mesto)
Pogledaj oglas →
1.8k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
84.942 €
1.800 €/m²
Dvosoban
·
47.19 m²
·
1/2 sprat
Beograd
›
Surčin (mesto)
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 8 od 11