Pronađeno
219
halooglasi
595.000 €
1.700 €/m²
Četvorosoban
·
350 m²
·
Suteren
Beograd
›
Surčin (mesto)
Pogledaj oglas →
13
/
10
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
1.250 €
13 €/m²
Četvorosoban
·
100 m²
Beograd
›
Surčin (mesto)
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
3.900 €
6 €/m²
610 m²
Beograd
›
Surčin (mesto)
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
294.800 €
2.200 €/m²
134 m²
4zida
597.000 €
1.493 €/m²
6 soba
·
400 m²
Beograd
›
Surčin (mesto)
5min
11min
5min
Pogledaj oglas →
9
/
10
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
270 €
9 €/m²
Garsonjera
·
29 m²
·
Suteren
Beograd
›
Surčin (mesto)
Pogledaj oglas →
9
/
10
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
400 €
9 €/m²
Dvosoban
·
45 m²
Beograd
›
Surčin (mesto)
Pogledaj oglas →
2.7k
/
1.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
280.000 €
2.667 €/m²
Trosoban
·
105 m²
·
Suteren
Beograd
›
Surčin (mesto)
Pogledaj oglas →
10
/
10
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
300 €
10 €/m²
Jednosoban
·
30 m²
Beograd
›
Surčin (mesto)
4min
4min
4min
Pogledaj oglas →
10
/
10
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
600 €
10 €/m²
Dvosoban
·
58 m²
4zida
1.120 €
7 €/m²
160 m²
Beograd
›
Surčin (mesto)
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
2.000 €
10 €/m²
200 m²
Beograd
›
Surčin (mesto)
Pogledaj oglas →
1.8k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
63.900 €
1.775 €/m²
Jednoiposoban
·
36 m²
·
Suteren
Beograd
›
Surčin (mesto)
Pogledaj oglas →
1.8k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
70.000 €
1.842 €/m²
Dvosoban
·
38 m²
·
Suteren
Beograd
›
Surčin (mesto)
8min
1min
1min
Pogledaj oglas →
1.8k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
73.549 €
1.794 €/m²
Jednoiposoban
·
41 m²
Beograd
›
Surčin (mesto)
4min
1min
2min
Pogledaj oglas →
1.5k
/
1.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
teofilnekretnine.com
119.000 €
1.488 €/m²
Trosoban
·
80 m²
·
2/2 sprat
Beograd
›
Surčin (mesto)
Pogledaj oglas →
2k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
182.980 €
1.989 €/m²
Trosoban
·
92 m²
·
5/5 sprat
Beograd
›
Surčin (mesto)
Pogledaj oglas →
1.5k
/
1.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
290.000 €
1.487 €/m²
6 soba
·
195 m²
Beograd
›
Surčin (mesto)
10min
12min
14min
Pogledaj oglas →
1.3k
/
1.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
329.000 €
1.275 €/m²
258 m²
Beograd
›
Surčin (mesto)
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 11 od 11