Pronađeno
216
halooglasi
395.000 €
983 €/m²
402 m²
Beograd
›
Surčin (mesto)
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
1.370.500 €
418 €/m²
3279 m²
Beograd
›
Surčin (mesto)
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
900.000 €
1.364 €/m²
660 m²
Beograd
›
Surčin (mesto)
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
200.000 €
1.942 €/m²
103 m²
Beograd
›
Surčin (mesto)
Pogledaj oglas →
10
/
9
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
750 €
10 €/m²
Trosoban
·
75 m²
Beograd
›
Surčin (mesto)
Pogledaj oglas →
2k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
85.000 €
2.018 €/m²
Dvosoban
·
42.12 m²
·
2/2 sprat
Beograd
›
Surčin (mesto)
Pogledaj oglas →
2.5k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
96.000 €
2.491 €/m²
Dvosoban
·
38.54 m²
·
2/2 sprat
Beograd
›
Surčin (mesto)
Pogledaj oglas →
1.7k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
96.900 €
1.700 €/m²
Četvorosoban
·
57 m²
·
1/2 sprat
Beograd
›
Surčin (mesto)
Pogledaj oglas →
2.6k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
161.200 €
2.600 €/m²
Trosoban
·
62 m²
·
3/3 sprat
Beograd
›
Surčin (mesto)
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
500 €
3 €/m²
200 m²
Beograd
›
Surčin (mesto)
Pogledaj oglas →
2.2k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
129.800 €
2.200 €/m²
Dvoiposoban
·
59 m²
·
2/2 sprat
Beograd
›
Surčin (mesto)
Pogledaj oglas →
2.4k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
127.704 €
2.410 €/m²
Dvoiposoban
·
53 m²
·
1/3 sprat
Beograd
›
Surčin (mesto)
Pogledaj oglas →
2.6k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
95.394 €
2.578 €/m²
Jednoiposoban
·
37 m²
·
2/3 sprat
Beograd
›
Surčin (mesto)
Pogledaj oglas →
2.1k
/
2.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
84.660 €
2.065 €/m²
Jednoiposoban
·
41 m²
·
5/5 sprat
Beograd
›
Surčin (mesto)
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
1.500 €
15 €/m²
100 m²
Beograd
›
Surčin (mesto)
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
2.000 €
6 €/m²
325 m²
Beograd
›
Surčin (mesto)
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
44.000 €
4.000 €/m²
11 m²
Beograd
›
Surčin (mesto)
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
8.565 €
15 €/m²
571 m²
Beograd
›
Surčin (mesto)
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
520 €
9 €/m²
60 m²
Beograd
›
Surčin (mesto)
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
3.000 €
5 €/m²
550 m²
Beograd
›
Surčin (mesto)
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 1 od 11