Pronađeno
134
oglasa
Sačuvaj pretragu
3.7k
/
3.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
195.000 €
3.679 €/m²
Dvosoban
·
53 m²
·
1/4 sprat
Beograd
›
Šumice
Pogledaj oglas →
4.7k
/
3.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
230.000 €
4.694 €/m²
Dvosoban
·
49 m²
Beograd
›
Šumice
Pogledaj oglas →
13
/
13
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
500 €
13 €/m²
Dvosoban
·
38 m²
·
2/4 sprat
Beograd
›
Šumice
Pogledaj oglas →
13
/
13
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
650 €
13 €/m²
Dvoiposoban
·
50 m²
·
4/8 sprat
Beograd
›
Šumice
4min
2min
1min
8min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
80.000 €
2.581 €/m²
31 m²
Beograd
›
Šumice
Pogledaj oglas →
12
/
13
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
450 €
12 €/m²
Dvosoban
·
38 m²
·
1/4 sprat
Beograd
›
Šumice
Pogledaj oglas →
5k
/
3.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
borovicnekretnine.rs
270.000 €
5.000 €/m²
Trosoban
·
54 m²
·
5/4 sprat
Beograd
›
Šumice
Pogledaj oglas →
10
/
13
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
550 €
10 €/m²
Dvosoban
·
55 m²
·
1/4 sprat
Beograd
›
Šumice
Pogledaj oglas →
11
/
13
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
500 €
11 €/m²
Dvosoban
·
45 m²
·
Prizemlje
Beograd
›
Šumice
Pogledaj oglas →
10
/
13
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
600 €
10 €/m²
Trosoban
·
60 m²
·
Suteren
Beograd
›
Šumice
4min
1min
2min
8min
Pogledaj oglas →
16
/
13
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
jaricnekretnine.rs
900 €
16 €/m²
Trosoban
·
55 m²
·
1/4 sprat
Beograd
›
Šumice
Pogledaj oglas →
2.9k
/
3.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
211.640 €
2.860 €/m²
Trosoban
·
74 m²
·
4/4 sprat
Beograd
›
Šumice
Pogledaj oglas →
3k
/
3.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
231.000 €
3.000 €/m²
Troiposoban
·
77 m²
Beograd
›
Šumice
2min
4min
6min
11min
Pogledaj oglas →
3.3k
/
3.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
190.000 €
3.333 €/m²
Dvoiposoban
·
57 m²
·
4/8 sprat
Beograd
›
Šumice
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 7 od 7