Pronađeno
37
oglasa
Sačuvaj pretragu
4.3k
/
3.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
210.000 €
4.286 €/m²
Jednoiposoban
·
49 m²
·
5/5 sprat
Beograd
›
Stari Merkator
Pogledaj oglas →
9
/
12
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
550 €
9 €/m²
Dvosoban
·
62 m²
·
3/5 sprat
Beograd
›
Stari Merkator
Pogledaj oglas →
4.5k
/
3.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
148.500 €
4.500 €/m²
Jednosoban
·
33 m²
·
8/8 sprat
Beograd
›
Stari Merkator
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
490 €
9 €/m²
52 m²
·
2/5 sprat
Beograd
›
Stari Merkator
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
490 €
10 €/m²
50 m²
·
1/3 sprat
Beograd
›
Stari Merkator
Pogledaj oglas →
15
/
12
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
450 €
15 €/m²
Jednoiposoban
·
31 m²
·
6/6 sprat
Beograd
›
Stari Merkator
Pogledaj oglas →
10
/
12
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
450 €
10 €/m²
Jednoiposoban
·
43 m²
·
8/9 sprat
Beograd
›
Stari Merkator
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
490 €
10 €/m²
51 m²
·
4/4 sprat
Beograd
›
Stari Merkator
Pogledaj oglas →
10
/
12
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
650 €
10 €/m²
Dvosoban
·
67 m²
·
3/4 sprat
Beograd
›
Stari Merkator
Pogledaj oglas →
16
/
12
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
550 €
16 €/m²
Jednoiposoban
·
34 m²
·
3/5 sprat
Beograd
›
Stari Merkator
Pogledaj oglas →
10
/
12
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
470 €
10 €/m²
Jednoiposoban
·
45 m²
·
3/19 sprat
Beograd
›
Stari Merkator
Pogledaj oglas →
11
/
12
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
500 €
11 €/m²
Jednoiposoban
·
44 m²
·
8/8 sprat
Beograd
›
Stari Merkator
Pogledaj oglas →
15
/
12
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
1.000 €
15 €/m²
Dvosoban
·
67 m²
Beograd
›
Stari Merkator
Pogledaj oglas →
11
/
12
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
500 €
11 €/m²
Dvosoban
·
45 m²
·
5/5 sprat
Beograd
›
Stari Merkator
Pogledaj oglas →
10
/
12
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
1.000 €
10 €/m²
Trosoban
·
100 m²
·
4/9 sprat
Beograd
›
Stari Merkator
Pogledaj oglas →