Pronađeno
215
4zida
844 €
11 €/m²
75 m²
·
4. sprat
Beograd
›
Slavija
5min
4min
1min
6min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
161 €
4 €/m²
40 m²
·
2/5 sprat
Beograd
›
Slavija
2min
3min
1min
7min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
835 €
10 €/m²
80 m²
·
2/5 sprat
Beograd
›
Slavija
2min
3min
1min
7min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
229 €
4 €/m²
58 m²
·
2/5 sprat
Beograd
›
Slavija
2min
3min
1min
7min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
950.000 €
3.357 €/m²
283 m²
·
Prizemlje
Beograd
›
Slavija
4zida
750.000 €
2.419 €/m²
310 m²
·
Suteren
Beograd
›
Slavija
3min
5min
1min
7min
4zida
170.000 €
1.417 €/m²
120 m²
·
Suteren
Beograd
›
Slavija
Pogledaj oglas →
3.2k
/
4.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
380.000 €
3.220 €/m²
Četvorosoban
·
118 m²
·
4/6 sprat
Beograd
›
Slavija
Pogledaj oglas →
10
/
14
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
800 €
10 €/m²
Troiposoban
·
80 m²
·
1/4 sprat
Beograd
›
Slavija
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
500 €
14 €/m²
35 m²
·
4/6 sprat
Beograd
›
Slavija
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
500 €
17 €/m²
29 m²
·
5/5 sprat
Beograd
›
Slavija
Pogledaj na:
nekretnine
4zida
halooglasi
2.5k
/
4.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
290.000 €
2.458 €/m²
Trosoban
·
118 m²
·
6/6 sprat
Beograd
›
Slavija
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
20
/
14
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
1.600 €
20 €/m²
Troiposoban
·
80 m²
·
3/3 sprat
Beograd
›
Slavija
Pogledaj oglas →
33
/
14
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
1.000 €
33 €/m²
Četvorosoban
·
30 m²
·
3/4 sprat
Beograd
›
Slavija
Pogledaj oglas →
10
/
14
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
500 €
10 €/m²
Dvosoban
·
50 m²
·
5/6 sprat
Beograd
›
Slavija
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
665.000 €
1.900 €/m²
350 m²
·
Suteren
Beograd
›
Slavija
Pogledaj oglas →
13
/
14
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
700 €
13 €/m²
Dvosoban
·
56 m²
·
1/7 sprat
Beograd
›
Slavija
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
15
/
14
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
900 €
15 €/m²
Dvosoban
·
59 m²
·
2. sprat
Beograd
›
Slavija
Pogledaj oglas →
12
/
14
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
350 €
12 €/m²
Jednosoban
·
30 m²
·
7/7 sprat
Beograd
›
Slavija
Pogledaj oglas →
15
/
14
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
380 €
15 €/m²
Jednosoban
·
25 m²
·
4/5 sprat
Beograd
›
Slavija
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 10 od 11