Pronađeno
12
halooglasi
1.600 €
9 €/m²
174 m²
·
5/5 sprat
Beograd
›
SC Vračar
Pogledaj oglas →
2.1k
/
3.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
221.000 €
2.146 €/m²
Dvosoban
·
103 m²
·
5/5 sprat
Beograd
›
SC Vračar
Pogledaj oglas →
4.9k
/
3.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
235.000 €
4.896 €/m²
Dvoiposoban
·
48 m²
·
1/8 sprat
Beograd
›
SC Vračar
Pogledaj oglas →
3.7k
/
3.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
320.000 €
3.721 €/m²
Trosoban
·
86 m²
·
2/3 sprat
Beograd
›
SC Vračar
Pogledaj oglas →
12
/
15
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
1.300 €
12 €/m²
Petosoban
·
110 m²
·
1/1 sprat
Beograd
›
SC Vračar
Pogledaj oglas →
14
/
15
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
1.900 €
14 €/m²
Četvorosoban
·
131.71 m²
·
5/6 sprat
Beograd
›
SC Vračar
Pogledaj oglas →
13
/
15
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
850 €
13 €/m²
Trosoban
·
66 m²
·
3. sprat
Beograd
›
SC Vračar
Pogledaj oglas →
5k
/
3.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
435.000 €
5.000 €/m²
Trosoban
·
87 m²
·
3/4 sprat
Beograd
›
SC Vračar
4min
5min
1min
8min
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
3.4k
/
3.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
810.000 €
3.375 €/m²
Petosoban
·
240 m²
·
4/4 sprat
Beograd
›
SC Vračar
Pogledaj oglas →
4k
/
3.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
399.999 €
4.000 €/m²
Troiposoban
·
100 m²
·
3. sprat
Beograd
›
SC Vračar
Pogledaj oglas →
3.4k
/
3.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
170.000 €
3.400 €/m²
Dvosoban
·
50 m²
·
10/13 sprat
Beograd
›
SC Vračar
Pogledaj oglas →
19
/
15
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
2.300 €
19 €/m²
Trosoban
·
119 m²
·
2/6 sprat
Beograd
›
SC Vračar