Pronađeno
174
oglasa
Sačuvaj pretragu
14
/
15
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
1.800 €
14 €/m²
Trosoban
·
125 m²
·
2/2 sprat
Beograd
›
Savski Venac
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
1.800 €
21 €/m²
86 m²
·
3/5 sprat
Beograd
›
Savski venac
Pogledaj na:
nekretnine
4zida
halooglasi
7.1k
/
4.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
835.425 €
7.080 €/m²
Dvosoban
·
118 m²
·
9. sprat
Beograd
›
Savski venac
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
295.000 €
5.086 €/m²
58 m²
·
1/4 sprat
Beograd
›
Savski venac
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
12.000 €
18 €/m²
10 soba
·
651 m²
·
2/2 sprat
Beograd
›
Savski venac
Pogledaj na:
nekretnine
4zida
Uporedi
Sačuvaj
4zida
600 €
21 €/m²
28 m²
·
Suteren
Beograd
›
Savski Venac
2min
4min
1min
3min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
22.900 €
1.908 €/m²
12 m²
Beograd
›
Savski venac
Pogledaj oglas →
2.8k
/
4.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
220.000 €
2.750 €/m²
Troiposoban
·
80 m²
·
5/5 sprat
Beograd
›
Savski Venac
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
2.070.000 €
4.233 €/m²
489 m²
Beograd
›
Savski Venac
5min
7min
4min
19min
Pogledaj oglas →
14
/
15
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
550 €
14 €/m²
Dvosoban
·
38 m²
·
1/2 sprat
Beograd
›
Savski venac
Pogledaj oglas →
12
/
15
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
700 €
12 €/m²
Trosoban
·
58 m²
·
3/5 sprat
Beograd
›
Savski venac
Pogledaj na:
nekretnine
halooglasi
20
/
15
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
1.800 €
20 €/m²
Trosoban
·
88 m²
house-nekretnine.com
569 €
1 €/m²
380 m²
·
2/2 sprat
Beograd
›
Savski venac
Pogledaj oglas →
10
/
15
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
jaricnekretnine.rs
800 €
10 €/m²
Četvorosoban
·
80 m²
·
4/4 sprat
Beograd
›
Savski venac
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 9 od 9