Pronađeno
44
4zida
600.000 €
6.250 €/m²
96 m²
·
Suteren
Beograd
›
Savski Trg
Pogledaj oglas →
3.8k
/
3.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
98.000 €
3.769 €/m²
Jednosoban
·
26 m²
·
Suteren
Beograd
›
Savski trg
Pogledaj na:
nekretnine
4zida
halooglasi
3.9k
/
3.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
308.000 €
3.949 €/m²
Troiposoban
·
78 m²
·
2/4 sprat
Beograd
›
Savski Trg
Pogledaj oglas →
16
/
16
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
900 €
16 €/m²
Dvosoban
·
55 m²
Beograd
›
Savski Trg
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 3 od 3