Pronađeno
48
oglasa
Sačuvaj pretragu
19
/
14
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
1.250 €
19 €/m²
Trosoban
·
67 m²
·
2/7 sprat
Beograd
›
Sarajevska
Pogledaj oglas →
4.1k
/
3.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
285.000 €
4.071 €/m²
Četvorosoban
·
70 m²
·
1/4 sprat
Beograd
›
Sarajevska
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
1.399.000 €
4.239 €/m²
330 m²
·
4. sprat
Beograd
›
Sarajevska
Pogledaj oglas →
8
/
14
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
150 €
8 €/m²
Jednosoban
·
20 m²
Beograd
›
Sarajevska
Pogledaj oglas →
3.2k
/
3.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
302.000 €
3.179 €/m²
Trosoban
·
95 m²
·
5/6 sprat
Beograd
›
Sarajevska
Pogledaj oglas →
13
/
14
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
850 €
13 €/m²
Dvosoban
·
63 m²
·
5/10 sprat
Beograd
›
Sarajevska
5min
1min
1min
6min
Pogledaj oglas →
13
/
14
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
800 €
13 €/m²
Dvoiposoban
·
64 m²
·
2/5 sprat
Beograd
›
Sarajevska
Pogledaj oglas →
15
/
14
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
borovicnekretnine.rs
1.200 €
15 €/m²
80 m²
·
1/7 sprat
Beograd
›
Sarajevska
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 3 od 3