Pronađeno
32
oglasa
Sačuvaj pretragu
1.6k
/
1.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
159.000 €
1.606 €/m²
Četvorosoban
·
99 m²
Beograd
›
Ripanj
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
1.8k
/
1.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
130.000 €
1.781 €/m²
Dvosoban
·
73 m²
Beograd
›
Ripanj
Pogledaj oglas →
662
/
1.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
83.450 €
662 €/m²
Četvorosoban
·
126 m²
Beograd
›
Ripanj
Pogledaj oglas →
594
/
1.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
145.000 €
594 €/m²
Petosoban
·
244 m²
Beograd
›
Ripanj
Pogledaj oglas →
1.4k
/
1.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
340.000 €
1.360 €/m²
Trosoban
·
250 m²
Beograd
›
Ripanj
Pogledaj oglas →
2.9k
/
1.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
235.000 €
2.938 €/m²
Trosoban
·
80 m²
Beograd
›
Ripanj
Pogledaj oglas →
734
/
1.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
190.000 €
734 €/m²
Petosoban
·
259 m²
Beograd
›
Ripanj
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
600.000 €
621 €/m²
966 m²
Beograd
›
Ripanj
5min
1min
26min
35min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
48.000 €
842 €/m²
Trosoban
·
57 m²
·
1/2 sprat
Beograd
›
Ripanj
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
250.000 €
469 €/m²
Petosoban
·
533 m²
Beograd
›
Ripanj
Pogledaj oglas →
1.3k
/
1.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
teofilnekretnine.com
245.000 €
1.276 €/m²
192 m²
·
Suteren
Beograd
›
Ripanj
Pogledaj oglas →
1.6k
/
1.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
280.000 €
1.647 €/m²
Petosoban
·
170 m²
Beograd
›
Ripanj
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 2 od 2