Pronađeno
93
oglasa
Sačuvaj pretragu
825
/
1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
165.000 €
825 €/m²
Petosoban
·
200 m²
Beograd
›
Obrenovac
Pogledaj oglas →
928
/
1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
90.000 €
928 €/m²
Četvorosoban
·
97 m²
Beograd
›
Obrenovac
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
120.000 €
4.000 €/m²
Trosoban
·
30 m²
Beograd
›
Obrenovac
12min
Pogledaj oglas →
1k
/
1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
220.000 €
1.009 €/m²
7 soba
·
218 m²
Beograd
›
Obrenovac
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
1.3k
/
1.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
110.000 €
1.341 €/m²
Trosoban
·
82 m²
·
3/23 sprat
Beograd
›
Obrenovac
Pogledaj oglas →
2k
/
1.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
128.000 €
1.969 €/m²
Dvosoban
·
65 m²
·
Suteren
Beograd
›
Obrenovac
Pogledaj oglas →
1.7k
/
1.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
140.118 €
1.668 €/m²
Dvoiposoban
·
84 m²
·
4/4 sprat
Beograd
›
Obrenovac
Pogledaj oglas →
2k
/
1.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
84.000 €
2.000 €/m²
Jednoiposoban
·
42 m²
·
2/4 sprat
Beograd
›
Obrenovac
Pogledaj oglas →
2k
/
1.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
250.000 €
2.049 €/m²
122 m²
·
3/1 sprat
Beograd
›
Obrenovac
Pogledaj oglas →
2k
/
1.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
88.800 €
2.018 €/m²
Dvosoban
·
44 m²
·
Suteren
Beograd
›
Obrenovac
Pogledaj oglas →
2k
/
1.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
118.425 €
1.974 €/m²
Dvoiposoban
·
60 m²
·
100/4 sprat
Beograd
›
Obrenovac
Pogledaj oglas →
2k
/
1.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
122.880 €
1.982 €/m²
Dvoiposoban
·
62 m²
·
1/4 sprat
Beograd
›
Obrenovac
3min
6min
3min
14min
Pogledaj oglas →
2k
/
1.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
169.925 €
1.976 €/m²
Troiposoban
·
86 m²
·
1/4 sprat
Beograd
›
Obrenovac
Pogledaj oglas →
1.5k
/
1.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
72.500 €
1.543 €/m²
Jednoiposoban
·
47 m²
·
Suteren
Beograd
›
Obrenovac
Pogledaj oglas →
2k
/
1.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
94.380 €
2.008 €/m²
Dvosoban
·
47 m²
·
1/2 sprat
Beograd
›
Obrenovac
3min
6min
3min
14min
Pogledaj oglas →
2k
/
1.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
92.880 €
2.019 €/m²
Dvosoban
·
46 m²
·
2/2 sprat
Beograd
›
Obrenovac
Pogledaj oglas →
2k
/
1.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
99.260 €
2.026 €/m²
Dvosoban
·
49 m²
·
1/3 sprat
Beograd
›
Obrenovac
Pogledaj oglas →
2k
/
1.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
129.620 €
2.025 €/m²
Trosoban
·
64 m²
·
Suteren
Beograd
›
Obrenovac
Pogledaj oglas →
1.6k
/
1.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
69.300 €
1.650 €/m²
Jednoiposoban
·
42 m²
Beograd
›
Obrenovac
Pogledaj oglas →
1.5k
/
1.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
190.000 €
1.508 €/m²
Dvoiposoban
·
126 m²
·
Suteren
Beograd
›
Obrenovac
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 2 od 5