Pronađeno
15
halooglasi
80 €
5 €/m²
15 m²
Beograd
›
Novi Železnik
Pogledaj oglas →
2.5k
/
2.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
116.500 €
2.479 €/m²
Jednoiposoban
·
47 m²
·
1/7 sprat
Beograd
›
Novi Železnik
Pogledaj oglas →
2.1k
/
2.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
95.000 €
2.111 €/m²
Dvosoban
·
45 m²
·
3/3 sprat
Beograd
›
Novi Železnik
Pogledaj oglas →
2.3k
/
2.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
134.999 €
2.288 €/m²
Dvosoban
·
59 m²
·
2/6 sprat
Beograd
›
Novi Železnik
Pogledaj oglas →
1.8k
/
2.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
92.000 €
1.840 €/m²
Dvosoban
·
50 m²
·
1/1 sprat
Beograd
›
Novi Železnik
Pogledaj oglas →
2.2k
/
2.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
109.900 €
2.198 €/m²
Dvosoban
·
50 m²
·
4/6 sprat
Beograd
›
Novi Železnik
Pogledaj oglas →
6
/
7
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
400 €
6 €/m²
Dvoiposoban
·
65 m²
·
2/2 sprat
Beograd
›
Novi Železnik
Pogledaj oglas →
16
/
7
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
130 €
16 €/m²
Garsonjera
·
8 m²
·
2/2 sprat
Beograd
›
Novi Železnik
Pogledaj oglas →
7
/
7
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
350 €
7 €/m²
Jednoiposoban
·
49 m²
·
5/8 sprat
Beograd
›
Novi Železnik
Pogledaj oglas →
2.3k
/
2.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
137.000 €
2.322 €/m²
Dvosoban
·
59 m²
·
2/6 sprat
Beograd
›
Novi Železnik
Pogledaj oglas →
2.3k
/
2.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
136.999 €
2.322 €/m²
Dvosoban
·
59 m²
·
2/6 sprat
Beograd
›
Novi Železnik
Pogledaj oglas →
9
/
7
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
450 €
9 €/m²
Dvosoban
·
50 m²
·
2/2 sprat
Beograd
›
Novi Železnik
Pogledaj oglas →
2.7k
/
2.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
143.000 €
2.698 €/m²
Dvosoban
·
53 m²
·
3/4 sprat
Beograd
›
Novi Železnik
Pogledaj oglas →
7
/
7
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
500 €
7 €/m²
Trosoban
·
68 m²
·
4/4 sprat
Beograd
›
Novi Železnik
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
9
/
7
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
300 €
9 €/m²
Jednoiposoban
·
35 m²
Beograd
›
Novi Železnik