Pronađeno
48
oglasa
Sačuvaj pretragu
2.3k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
105.000 €
2.333 €/m²
Jednosoban
·
45 m²
halooglasi
42.500 €
2.500 €/m²
17 m²
Beograd
›
Novi grad
Pogledaj oglas →
7
/
10
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
300 €
7 €/m²
Jednoiposoban
·
45 m²
·
1/1 sprat
Beograd
›
Novi grad
Pogledaj oglas →
1.1k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
79.900 €
1.141 €/m²
Dvosoban
·
70 m²
·
2/2 sprat
Beograd
›
Novi grad
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
969.000 €
3.028 €/m²
6 soba
·
320 m²
Beograd
›
Novi Grad
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
1.5k
/
1.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
172.500 €
1.462 €/m²
Trosoban
·
118 m²
Beograd
›
Novi Grad
6min
4min
3min
26min
Pogledaj oglas →
11
/
10
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
500 €
11 €/m²
Dvosoban
·
45 m²
·
1/2 sprat
Beograd
›
Novi Grad
Pogledaj oglas →
6
/
10
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
250 €
6 €/m²
Dvosoban
·
40 m²
Beograd
›
Novi Grad
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 3 od 3