Pronađeno
30
oglasa
Sačuvaj pretragu
18
/
12
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
1.400 €
18 €/m²
Dvoiposoban
·
76 m²
·
2/5 sprat
Beograd
›
Neimar, Širi centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
3.000 €
29 €/m²
102 m²
cityexpert
800 €
12 €/m²
Trosoban
·
67 m²
·
2/4 sprat
Beograd
›
Neimar, Širi centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
1.000 €
5 €/m²
200 m²
Beograd
›
Neimar, Širi centar
Pogledaj oglas →
9
/
12
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
1.200 €
9 €/m²
Četvorosoban
·
140 m²
·
5/7 sprat
Beograd
›
Neimar, Širi centar
Pogledaj oglas →
10
/
12
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
600 €
10 €/m²
Dvoiposoban
·
60 m²
·
5/8 sprat
Beograd
›
Neimar, Širi centar
Pogledaj oglas →
15
/
12
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
350 €
15 €/m²
Jednosoban
·
24 m²
Beograd
›
Neimar, Širi centar
Pogledaj oglas →
11
/
12
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
600 €
11 €/m²
Dvosoban
·
56 m²
·
1/4 sprat
Beograd
›
Neimar, Širi centar
Pogledaj oglas →
19
/
12
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
500 €
19 €/m²
Garsonjera
·
27 m²
·
4/5 sprat
Beograd
›
Neimar, Širi centar
Pogledaj oglas →
14
/
12
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
750 €
14 €/m²
Dvosoban
·
54 m²
·
2/4 sprat
Beograd
›
Neimar, Širi centar
Pogledaj oglas →
17
/
12
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
700 €
17 €/m²
Jednoiposoban
·
41 m²
·
2/4 sprat
Beograd
›
Neimar, Širi centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
400 €
13 €/m²
Jednosoban
·
30 m²
Beograd
›
Neimar, Širi centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
700 €
12 €/m²
58 m²
·
1/4 sprat
Beograd
›
Neimar, Širi centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
3.000.000 €
6.667 €/m²
Petosoban
·
450 m²
Beograd
›
Neimar, Širi centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
425.000 €
4.167 €/m²
102 m²
·
Suteren
Beograd
›
Neimar, Širi centar
Pogledaj oglas →
4.2k
/
3.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
196.000 €
4.170 €/m²
Jednosoban
·
47 m²
·
1/3 sprat
Beograd
›
Neimar, Širi centar
Pogledaj oglas →
4k
/
3.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
166.000 €
4.049 €/m²
Dvosoban
·
41 m²
·
4/4 sprat
Beograd
›
Neimar, Širi centar
Pogledaj oglas →
4.2k
/
3.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
310.000 €
4.247 €/m²
Četvorosoban
·
73 m²
·
1/5 sprat
Beograd
›
Neimar, Širi centar
Pogledaj oglas →
3.7k
/
3.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
250.000 €
3.676 €/m²
Dvosoban
·
68 m²
·
2/4 sprat
Beograd
›
Neimar, Širi centar
Pogledaj oglas →
3.2k
/
3.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
450.000 €
3.214 €/m²
Četvorosoban
·
140 m²
·
5/7 sprat
Beograd
›
Neimar, Širi centar
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 1 od 2