Pronađeno
116
oglasa
Sačuvaj pretragu
1.6k
/
1.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
72.600 €
1.650 €/m²
Jednoiposoban
·
44 m²
·
3/4 sprat
Beograd
›
Mladenovac (mesto)
Pogledaj oglas →
1.5k
/
1.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
51.000 €
1.500 €/m²
Garsonjera
·
34 m²
Beograd
›
Mladenovac (mesto)
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
414.545 €
1.802 €/m²
230 m²
4zida
1.181.820 €
1.818 €/m²
650 m²
4zida
171.554 €
1.021 €/m²
168 m²
halooglasi
185.000 €
325 €/m²
Petosoban
·
570 m²
Beograd
›
Mladenovac (mesto)
Pogledaj oglas →
900
/
1.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
216.000 €
900 €/m²
Petosoban
·
240 m²
·
4/5 sprat
Beograd
›
Mladenovac (mesto)
Pogledaj oglas →
1.9k
/
1.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
82.000 €
1.864 €/m²
Jednoiposoban
·
44 m²
·
1/4 sprat
Beograd
›
Mladenovac (mesto)
Pogledaj oglas →
2k
/
1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
252.000 €
2.000 €/m²
Trosoban
·
126 m²
Beograd
›
Mladenovac (mesto)
Pogledaj oglas →
1.5k
/
1.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
195.000 €
1.477 €/m²
Četvorosoban
·
132 m²
·
1/2 sprat
Beograd
›
Mladenovac (mesto)
Pogledaj oglas →
1.8k
/
1.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
64.800 €
1.800 €/m²
Jednoiposoban
·
36 m²
·
Prizemlje
Beograd
›
Mladenovac (mesto)
5min
7min
Pogledaj oglas →
1.3k
/
1.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
60.000 €
1.277 €/m²
Jednoiposoban
·
47 m²
·
2/2 sprat
Beograd
›
Mladenovac (mesto)
Pogledaj oglas →
1.8k
/
1.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
68.500 €
1.803 €/m²
Jednoiposoban
·
38 m²
·
3/5 sprat
Beograd
›
Mladenovac (mesto)
2min
5min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
kompasnekretnine.rs
4.000 €
3 €/m²
10 soba
·
1200 m²
·
Suteren
Beograd
›
Mladenovac (mesto)
Pogledaj oglas →
1.5k
/
1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
124.000 €
1.476 €/m²
6 soba
·
84 m²
Beograd
›
Mladenovac (mesto)
Pogledaj oglas →
1k
/
1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
250.000 €
1.000 €/m²
6 soba
·
250 m²
Beograd
›
Mladenovac (mesto)
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 6 od 6