Pronađeno
510
oglasa
Sačuvaj pretragu
8
/
9
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
450 €
8 €/m²
Dvoiposoban
·
53 m²
·
1/4 sprat
Beograd
›
Mirijevo
4min
1min
3min
29min
Pogledaj oglas →
7
/
9
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
450 €
7 €/m²
Dvosoban
·
67 m²
·
3/5 sprat
Beograd
›
Mirijevo
4min
1min
3min
Pogledaj oglas →
6
/
9
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
550 €
6 €/m²
Trosoban
·
90 m²
·
1/1 sprat
Beograd
›
Mirijevo
Pogledaj oglas →
2.2k
/
2.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
89.500 €
2.238 €/m²
Jednoiposoban
·
40 m²
·
Suteren
Beograd
›
Mirijevo
1min
5min
1min
36min
Pogledaj oglas →
3k
/
2.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
borovicnekretnine.rs
100.000 €
3.030 €/m²
Jednosoban
·
33 m²
·
4/4 sprat
Beograd
›
Mirijevo
Pogledaj oglas →
2.9k
/
2.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
140.000 €
2.857 €/m²
Dvosoban
·
49 m²
·
4/4 sprat
Beograd
›
Mirijevo
Pogledaj oglas →
2.7k
/
2.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
230.000 €
2.706 €/m²
Četvorosoban
·
85 m²
·
1/3 sprat
Beograd
›
Mirijevo
Pogledaj oglas →
13
/
9
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
250 €
13 €/m²
Garsonjera
·
20 m²
·
Prizemlje
Beograd
›
Mirijevo
Pogledaj oglas →
12
/
9
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
320 €
12 €/m²
Garsonjera
·
26 m²
·
4/4 sprat
Beograd
›
Mirijevo
Pogledaj oglas →
2.9k
/
2.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
atasenekretnine.rs
120.000 €
2.927 €/m²
Dvosoban
·
41 m²
·
2/4 sprat
Beograd
›
Mirijevo
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 26 od 26