Pronađeno
507
halooglasi
360 €
10 €/m²
36 m²
Beograd
›
Mirijevo
Pogledaj oglas →
3.3k
/
2.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
195.000 €
3.344 €/m²
Dvoiposoban
·
58.31 m²
·
5/8 sprat
Beograd
›
Mirijevo
Pogledaj oglas →
2.9k
/
2.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
205.000 €
2.887 €/m²
Dvoiposoban
·
71 m²
·
3/6 sprat
Beograd
›
Mirijevo
Pogledaj oglas →
2.8k
/
2.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
160.000 €
2.807 €/m²
Dvoiposoban
·
57 m²
·
3/3 sprat
Beograd
›
Mirijevo
Pogledaj oglas →
2.1k
/
2.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
109.318 €
2.136 €/m²
Dvosoban
·
51.17 m²
·
2/4 sprat
Beograd
›
Mirijevo
Pogledaj oglas →
2.8k
/
2.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
165.000 €
2.797 €/m²
Dvoiposoban
·
59 m²
·
11/11 sprat
Beograd
›
Mirijevo
Pogledaj oglas →
2.4k
/
2.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
121.000 €
2.420 €/m²
Četvorosoban
·
50 m²
·
7/7 sprat
Beograd
›
Mirijevo
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
650 €
10 €/m²
65 m²
·
1/4 sprat
Beograd
›
Mirijevo
Pogledaj oglas →
2.3k
/
2.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
96.750 €
2.342 €/m²
Jednoiposoban
·
41.31 m²
·
1/4 sprat
Beograd
›
Mirijevo
Pogledaj oglas →
2.5k
/
2.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
130.000 €
2.500 €/m²
Dvoiposoban
·
52 m²
·
4/4 sprat
Beograd
›
Mirijevo
Pogledaj oglas →
1.8k
/
2.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
108.000 €
1.831 €/m²
Dvosoban
·
59 m²
·
2/2 sprat
Beograd
›
Mirijevo
Pogledaj oglas →
3k
/
2.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
210.000 €
3.000 €/m²
Četvorosoban
·
70 m²
·
4/4 sprat
Beograd
›
Mirijevo
Pogledaj oglas →
2.3k
/
2.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
68.000 €
2.345 €/m²
Garsonjera
·
29 m²
·
3/3 sprat
Beograd
›
Mirijevo
Pogledaj oglas →
2.4k
/
2.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
60.000 €
2.400 €/m²
Garsonjera
·
25 m²
·
2/4 sprat
Beograd
›
Mirijevo
Pogledaj oglas →
1.9k
/
2.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
85.000 €
1.932 €/m²
Dvosoban
·
44 m²
·
7/7 sprat
Beograd
›
Mirijevo
Pogledaj oglas →
2.4k
/
2.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
132.000 €
2.398 €/m²
Dvosoban
·
55.05 m²
·
2/4 sprat
Beograd
›
Mirijevo
Pogledaj oglas →
2.1k
/
2.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
80.000 €
2.051 €/m²
Jednosoban
·
39 m²
Beograd
›
Mirijevo
Pogledaj oglas →
2.8k
/
2.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
117.000 €
2.786 €/m²
Dvosoban
·
42 m²
·
1/5 sprat
Beograd
›
Mirijevo
Pogledaj oglas →
1.9k
/
2.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
68.250 €
1.950 €/m²
Jednoiposoban
·
35 m²
·
2/6 sprat
Beograd
›
Mirijevo
Pogledaj oglas →
3k
/
2.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
135.000 €
3.000 €/m²
Dvosoban
·
45 m²
·
1/4 sprat
Beograd
›
Mirijevo
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 2 od 26