Pronađeno
507
halooglasi
85.000 €
1.574 €/m²
54 m²
·
4/4 sprat
Beograd
›
Mirijevo
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
81.000 €
1.976 €/m²
41 m²
halooglasi
2.000.000 €
2.478 €/m²
807 m²
Beograd
›
Mirijevo
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
210.000 €
1.280 €/m²
164 m²
Beograd
›
Mirijevo
Pogledaj oglas →
2.5k
/
2.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
132.500 €
2.500 €/m²
Trosoban
·
53 m²
·
1/5 sprat
Beograd
›
Mirijevo
Pogledaj oglas →
3k
/
2.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
90.000 €
3.000 €/m²
Jednosoban
·
30 m²
·
4/4 sprat
Beograd
›
Mirijevo
Pogledaj oglas →
1.8k
/
2.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
174.000 €
1.768 €/m²
Trosoban
·
98.4 m²
·
6/6 sprat
Beograd
›
Mirijevo
Pogledaj oglas →
3.2k
/
2.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
145.000 €
3.152 €/m²
Jednoiposoban
·
46 m²
·
2/4 sprat
Beograd
›
Mirijevo
Pogledaj oglas →
3.2k
/
2.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
130.000 €
3.171 €/m²
Jednoiposoban
·
41 m²
·
3/10 sprat
Beograd
›
Mirijevo
Pogledaj oglas →
3.2k
/
2.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
75.900 €
3.163 €/m²
Garsonjera
·
24 m²
·
2/3 sprat
Beograd
›
Mirijevo
Pogledaj oglas →
2.1k
/
2.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
105.686 €
2.136 €/m²
Dvosoban
·
49.48 m²
·
4/4 sprat
Beograd
›
Mirijevo
Pogledaj oglas →
2.6k
/
2.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
123.000 €
2.601 €/m²
Jednoiposoban
·
47.29 m²
·
2/4 sprat
Beograd
›
Mirijevo
Pogledaj oglas →
2.4k
/
2.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
76.800 €
2.400 €/m²
Jednosoban
·
32 m²
·
2/5 sprat
Beograd
›
Mirijevo
Pogledaj oglas →
2.5k
/
2.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
72.675 €
2.500 €/m²
Garsonjera
·
29.07 m²
·
3/3 sprat
Beograd
›
Mirijevo
Pogledaj oglas →
2.5k
/
2.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
101.375 €
2.500 €/m²
Dvosoban
·
40.55 m²
·
3/3 sprat
Beograd
›
Mirijevo
Pogledaj oglas →
2.1k
/
2.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
117.906 €
2.136 €/m²
Trosoban
·
55.19 m²
·
1/4 sprat
Beograd
›
Mirijevo
Pogledaj oglas →
3.1k
/
2.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
185.000 €
3.083 €/m²
Dvosoban
·
60 m²
·
3/8 sprat
Beograd
›
Mirijevo
Pogledaj oglas →
2.5k
/
2.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
101.500 €
2.499 €/m²
Jednoiposoban
·
40.61 m²
·
4/4 sprat
Beograd
›
Mirijevo
Pogledaj oglas →
2.8k
/
2.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
149.900 €
2.776 €/m²
Dvosoban
·
54 m²
·
1/5 sprat
Beograd
›
Mirijevo
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
530 €
8 €/m²
66 m²
Beograd
›
Mirijevo
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 1 od 26