Pronađeno
106
halooglasi
35.000 €
1.400 €/m²
25 m²
Beograd
›
Miljakovac
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
2.000 €
4 €/m²
Petosoban
·
470 m²
Beograd
›
Miljakovac
Pogledaj oglas →
6
/
9
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
850 €
6 €/m²
Trosoban
·
150 m²
Beograd
›
Miljakovac
Pogledaj oglas →
2.3k
/
2.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
147.510 €
2.250 €/m²
Trosoban
·
65.56 m²
·
2/2 sprat
Beograd
›
Miljakovac
Pogledaj oglas →
2.9k
/
2.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
180.000 €
2.857 €/m²
Dvoiposoban
·
63 m²
·
5/7 sprat
Beograd
›
Miljakovac
Pogledaj oglas →
2.4k
/
2.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
134.400 €
2.400 €/m²
Dvoiposoban
·
56 m²
·
1/2 sprat
Beograd
›
Miljakovac
Pogledaj oglas →
2.2k
/
2.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
180.000 €
2.195 €/m²
Trosoban
·
82 m²
·
5/5 sprat
Beograd
›
Miljakovac
Pogledaj oglas →
2.4k
/
2.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
96.000 €
2.400 €/m²
Dvosoban
·
40 m²
·
2/2 sprat
Beograd
›
Miljakovac
Pogledaj oglas →
2.4k
/
2.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
117.600 €
2.400 €/m²
Dvosoban
·
49 m²
·
2/2 sprat
Beograd
›
Miljakovac
Pogledaj oglas →
2.4k
/
2.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
50.000 €
2.381 €/m²
Garsonjera
·
21 m²
·
3/3 sprat
Beograd
›
Miljakovac
Pogledaj oglas →
2.5k
/
2.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
153.000 €
2.550 €/m²
Dvosoban
·
60 m²
·
3/6 sprat
Beograd
›
Miljakovac
Pogledaj oglas →
1.9k
/
2.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
77.000 €
1.925 €/m²
Dvosoban
·
40 m²
·
1/4 sprat
Beograd
›
Miljakovac
Pogledaj oglas →
2.4k
/
2.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
138.000 €
2.379 €/m²
Dvosoban
·
58 m²
·
4/4 sprat
Beograd
›
Miljakovac
Pogledaj oglas →
10
/
9
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
330 €
10 €/m²
Jednoiposoban
·
34 m²
·
9/10 sprat
Beograd
›
Miljakovac
Pogledaj oglas →
8
/
9
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
300 €
8 €/m²
Dvosoban
·
40 m²
·
2. sprat
Beograd
›
Miljakovac
Pogledaj oglas →
10
/
9
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
500 €
10 €/m²
Dvosoban
·
48 m²
·
1/4 sprat
Beograd
›
Miljakovac
Pogledaj oglas →
10
/
9
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
380 €
10 €/m²
Jednoiposoban
·
40 m²
·
1/4 sprat
Beograd
›
Miljakovac
Pogledaj oglas →
10
/
9
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
330 €
10 €/m²
Jednosoban
·
33 m²
·
5/6 sprat
Beograd
›
Miljakovac
Pogledaj oglas →
8
/
9
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
400 €
8 €/m²
Jednoiposoban
·
50 m²
·
2/2 sprat
Beograd
›
Miljakovac
Pogledaj oglas →
6
/
9
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
400 €
6 €/m²
Dvoiposoban
·
70 m²
·
2/2 sprat
Beograd
›
Miljakovac
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 1 od 6