Pronađeno
55
oglasa
Sačuvaj pretragu
7
/
9
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
1.000 €
7 €/m²
Petosoban
·
140 m²
·
1. sprat
Beograd
›
Medaković 3
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
3.500 €
9 €/m²
Petosoban
·
400 m²
Beograd
›
Medaković 3
Pogledaj oglas →
2.9k
/
2.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
279.911 €
2.856 €/m²
Troiposoban
·
98 m²
·
2/6 sprat
Beograd
›
Medaković 3
Pogledaj oglas →
2.8k
/
2.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
147.263 €
2.750 €/m²
Dvoiposoban
·
53.55 m²
·
3/3 sprat
Beograd
›
Medaković 3
Pogledaj oglas →
2.8k
/
2.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
164.368 €
2.750 €/m²
Dvoiposoban
·
59.77 m²
·
1/3 sprat
Beograd
›
Medaković 3
Pogledaj oglas →
2.3k
/
2.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
185.000 €
2.284 €/m²
Trosoban
·
81 m²
·
4/4 sprat
Beograd
›
Medaković 3
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
900 €
23 €/m²
40 m²
Beograd
›
Medaković 3
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
2.800 €
14 €/m²
200 m²
Beograd
›
Medaković 3
Pogledaj na:
halooglasi
borovicnekretnine.rs
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
2.300 €
19 €/m²
120 m²
Beograd
›
Medaković 3
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
1.900 €
10 €/m²
200 m²
Beograd
›
Medaković 3
Pogledaj oglas →
1.9k
/
2.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
76.000 €
1.949 €/m²
Jednosoban
·
39 m²
Beograd
›
Medaković 3
Pogledaj oglas →
3
/
9
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
400 €
3 €/m²
Trosoban
·
130 m²
·
3/4 sprat
Beograd
›
Medaković 3
Pogledaj oglas →
1.8k
/
2.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
125.000 €
1.838 €/m²
Jednoiposoban
·
68 m²
Beograd
›
Medaković 3
Pogledaj oglas →
2.7k
/
2.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
226.930 €
2.743 €/m²
Četvorosoban
·
82.72 m²
·
5/6 sprat
Beograd
›
Medaković 3
Pogledaj oglas →
3k
/
2.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
127.000 €
2.953 €/m²
Jednoiposoban
·
43 m²
·
6/9 sprat
Beograd
›
Medaković 3
Pogledaj oglas →
3.2k
/
2.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
120.000 €
3.158 €/m²
Jednoiposoban
·
38 m²
·
11/11 sprat
Beograd
›
Medaković 3
Pogledaj oglas →
6
/
9
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
450 €
6 €/m²
Dvosoban
·
70 m²
Beograd
›
Medaković 3
Pogledaj oglas →
7
/
9
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
360 €
7 €/m²
Dvosoban
·
50 m²
Beograd
›
Medaković 3
Pogledaj oglas →
9
/
9
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
400 €
9 €/m²
Dvosoban
·
47 m²
·
2/2 sprat
Beograd
›
Medaković 3
Pogledaj oglas →
8
/
9
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
600 €
8 €/m²
Četvorosoban
·
72 m²
Beograd
›
Medaković 3
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 1 od 3