Pronađeno
41
oglasa
Sačuvaj pretragu
11
/
9
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
400 €
11 €/m²
Jednoiposoban
·
35 m²
·
7/8 sprat
Beograd
›
Medaković 2
Pogledaj oglas →
1.8k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
220.000 €
1.849 €/m²
Petosoban
·
119 m²
·
1/2 sprat
Beograd
›
Medaković 2
1min
1min
1min
23min
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
6
/
9
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
450 €
6 €/m²
Trosoban
·
80 m²
·
9/9 sprat
Beograd
›
Medaković 2
Pogledaj oglas →
2k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
139.000 €
1.986 €/m²
Dvoiposoban
·
70 m²
·
3/5 sprat
Beograd
›
Medaković 2
Pogledaj oglas →
3.1k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
122.400 €
3.138 €/m²
Jednoiposoban
·
39 m²
·
2/7 sprat
Beograd
›
Medaković 2
5min
3min
3min
28min
Pogledaj oglas →
2.7k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
195.000 €
2.708 €/m²
Dvoiposoban
·
72 m²
·
6/8 sprat
Beograd
›
Medaković 2
5min
3min
3min
28min
Pogledaj oglas →
969
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
31.000 €
969 €/m²
Garsonjera
·
32 m²
·
Suteren
Beograd
›
Medaković 2
Pogledaj oglas →
2.7k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
144.550 €
2.677 €/m²
Dvosoban
·
54 m²
·
1/10 sprat
Beograd
›
Medaković 2
Pogledaj oglas →
9
/
9
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
350 €
9 €/m²
Jednoiposoban
·
40 m²
·
3/4 sprat
Beograd
›
Medaković 2
Pogledaj oglas →
9
/
9
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
400 €
9 €/m²
Dvosoban
·
47 m²
·
8/8 sprat
Beograd
›
Medaković 2
Pogledaj oglas →
2.7k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
92.000 €
2.746 €/m²
Jednosoban
·
33.5 m²
·
2. sprat
Beograd
›
Medaković 2
Pogledaj oglas →
12
/
9
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
320 €
12 €/m²
Garsonjera
·
26 m²
·
1/12 sprat
Beograd
›
Medaković 2
Pogledaj oglas →
10
/
9
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
250 €
10 €/m²
Jednosoban
·
25 m²
Beograd
›
Medaković 2
Pogledaj oglas →
5
/
9
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
330 €
5 €/m²
Dvoiposoban
·
65 m²
·
5/6 sprat
Beograd
›
Medaković 2
Pogledaj oglas →
8
/
9
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
450 €
8 €/m²
Trosoban
·
55 m²
·
1/7 sprat
Beograd
›
Medaković 2
Pogledaj oglas →
5
/
9
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
200 €
5 €/m²
Jednosoban
·
41 m²
·
4/8 sprat
Beograd
›
Medaković 2
Pogledaj oglas →
7
/
9
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
250 €
7 €/m²
Jednoiposoban
·
38 m²
·
4/4 sprat
Beograd
›
Medaković 2
Pogledaj oglas →
1.5k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
82.000 €
1.547 €/m²
Dvosoban
·
53 m²
·
5/5 sprat
Beograd
›
Medaković 2
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
kompasnekretnine.rs
2.300 €
11 €/m²
202 m²
·
Suteren
Beograd
›
Medaković 2
Pogledaj oglas →
2.9k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
134.900 €
2.870 €/m²
Dvosoban
·
47 m²
·
3/6 sprat
Beograd
›
Medaković 2
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 2 od 3