Pronađeno
34
4zida
600 €
9 €/m²
64 m²
·
1/1 sprat
Beograd
›
Medaković
Pogledaj oglas →
11
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
400 €
11 €/m²
Jednoiposoban
·
36 m²
·
1/5 sprat
Beograd
›
Medaković
4zida
257.000 €
2.793 €/m²
Trosoban
·
92 m²
Beograd
›
Medaković
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
300.000 €
938 €/m²
7 soba
·
320 m²
Beograd
›
Medaković
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
5.000 €
7 €/m²
700 m²
Beograd
›
Medaković
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
3.000 €
8 €/m²
400 m²
Beograd
›
Medaković
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
3.000 €
10 €/m²
290 m²
Beograd
›
Medaković
Pogledaj oglas →
6
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
650 €
6 €/m²
Trosoban
·
115 m²
·
2/6 sprat
Beograd
›
Medaković
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
400 €
7 €/m²
55 m²
Beograd
›
Medaković
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
440 €
9 €/m²
Dvosoban
·
49 m²
·
2/2 sprat
Beograd
›
Medaković
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
700 €
8 €/m²
Trosoban
·
87 m²
·
1/2 sprat
Beograd
›
Medaković
Pogledaj oglas →
1.9k
/
2.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
120.000 €
1.875 €/m²
Dvosoban
·
64 m²
·
Suteren
Beograd
›
Medaković
Pogledaj oglas →
2.8k
/
2.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
140.420 €
2.808 €/m²
Dvosoban
·
50 m²
·
3/4 sprat
Beograd
›
Medaković
6min
1min
2min
25min
Pogledaj oglas →
2.3k
/
2.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
153.000 €
2.284 €/m²
Trosoban
·
67 m²
·
Prizemlje
Beograd
›
Medaković
Pogledaj oglas →
2.7k
/
2.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
195.000 €
2.671 €/m²
Troiposoban
·
73 m²
·
1/5 sprat
Beograd
›
Medaković
Pogledaj oglas →
2.9k
/
2.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
160.000 €
2.909 €/m²
Trosoban
·
55 m²
·
5/7 sprat
Beograd
›
Medaković
Pogledaj oglas →
2.2k
/
2.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
105.000 €
2.188 €/m²
Dvosoban
·
48 m²
·
5/10 sprat
Beograd
›
Medaković
Pogledaj oglas →
7
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
600 €
7 €/m²
Troiposoban
·
83 m²
·
1/1 sprat
Beograd
›
Medaković
6min
8min
7min
29min
Pogledaj oglas →
10
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
400 €
10 €/m²
Dvosoban
·
40 m²
·
Suteren
Beograd
›
Medaković
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
3.6k
/
2.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
180.000 €
3.600 €/m²
Dvosoban
·
50 m²
·
1/5 sprat
Beograd
›
Medaković
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 1 od 2