Pronađeno
7
4zida
760.000 €
2.117 €/m²
Petosoban
·
359 m²
Beograd
›
Mali Požarevac
16min
24min
4zida
759.000 €
2.108 €/m²
Četvorosoban
·
360 m²
Beograd
›
Mali Požarevac
12min
32min
Pogledaj oglas →
1.4k
/
995
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
252.000 €
1.362 €/m²
Petosoban
·
185 m²
Beograd
›
Mali Požarevac
Pogledaj oglas →
1.1k
/
995
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
149.000 €
1.064 €/m²
Trosoban
·
140 m²
Beograd
›
Mali Požarevac
Pogledaj oglas →
2.4k
/
995
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
359.000 €
2.393 €/m²
Četvorosoban
·
150 m²
Beograd
›
Mali Požarevac
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
300.000 €
600 €/m²
500 m²
·
Suteren
Beograd
›
Mali Požarevac
11min
18min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
2.000 €
8 €/m²
250 m²
Beograd
›
Mali Požarevac