Pronađeno
466
oglasa
Sačuvaj pretragu
2.3k
/
2.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
142.600 €
2.300 €/m²
Trosoban
·
62 m²
·
2/2 sprat
Beograd
›
Ledine
Pogledaj oglas →
11
/
10
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
550 €
11 €/m²
Dvosoban
·
48 m²
·
2/3 sprat
Beograd
›
Ledine
Pogledaj na:
nekretnine
4zida
2.4k
/
2.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
105.000 €
2.386 €/m²
Dvosoban
·
44 m²
·
1/2 sprat
Beograd
›
Ledine
Pogledaj oglas →
2.5k
/
2.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
109.000 €
2.477 €/m²
Dvosoban
·
44 m²
·
3/3 sprat
Beograd
›
Ledine
Pogledaj oglas →
2.7k
/
2.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
186.300 €
2.700 €/m²
Trosoban
·
69 m²
·
2/4 sprat
Beograd
›
Ledine
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
120 €
6 €/m²
20 m²
Beograd
›
Ledine
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
21.000 €
16 €/m²
1350 m²
Beograd
›
Ledine
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
1.300 €
4 €/m²
300 m²
Beograd
›
Ledine
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
1.150 €
6 €/m²
180 m²
Beograd
›
Ledine
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
270 €
3 €/m²
90 m²
Beograd
›
Ledine
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
1.000 €
7 €/m²
152 m²
halooglasi
5.000 €
5 €/m²
1000 m²
Beograd
›
Ledine
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
200 €
7 €/m²
30 m²
Beograd
›
Ledine
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
2.200 €
4 €/m²
525 m²
Beograd
›
Ledine
Pogledaj oglas →
2.9k
/
2.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
127.500 €
2.898 €/m²
Dvosoban
·
44 m²
·
3/3 sprat
Beograd
›
Ledine
Pogledaj oglas →
10
/
10
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
390 €
10 €/m²
Dvosoban
·
40 m²
·
Suteren
Beograd
›
Ledine
Pogledaj na:
nekretnine
4zida
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
1.300 €
7 €/m²
200 m²
Beograd
›
Ledine
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
800 €
10 €/m²
80 m²
Beograd
›
Ledine
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
680 €
4 €/m²
170 m²
Beograd
›
Ledine
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
3.000 €
14 €/m²
220 m²
Beograd
›
Ledine
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 5 od 24