Pronađeno
466
oglasa
Sačuvaj pretragu
7
/
10
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
330 €
7 €/m²
Jednoiposoban
·
45 m²
·
1/2 sprat
Beograd
›
Ledine
Pogledaj oglas →
10
/
10
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
400 €
10 €/m²
Dvosoban
·
40 m²
·
3/3 sprat
Beograd
›
Ledine
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
122.550 €
2.150 €/m²
57 m²
Beograd
›
Ledine
Pogledaj oglas →
3k
/
2.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
127.500 €
3.036 €/m²
Dvosoban
·
42 m²
·
3/3 sprat
Beograd
›
Ledine
Pogledaj oglas →
11
/
10
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
280 €
11 €/m²
Jednosoban
·
26 m²
·
2/4 sprat
Beograd
›
Ledine
Pogledaj oglas →
2.6k
/
2.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
164.606 €
2.600 €/m²
Trosoban
·
63.31 m²
·
2/4 sprat
Beograd
›
Ledine
Pogledaj oglas →
2.6k
/
2.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
289.978 €
2.600 €/m²
Četvorosoban
·
111.53 m²
·
4/4 sprat
Beograd
›
Ledine
Pogledaj oglas →
2.2k
/
2.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
136.400 €
2.200 €/m²
Dvoiposoban
·
62 m²
·
2/2 sprat
Beograd
›
Ledine
Pogledaj oglas →
7
/
10
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
450 €
7 €/m²
Dvoiposoban
·
64 m²
·
3/3 sprat
Beograd
›
Ledine
Pogledaj oglas →
2.5k
/
2.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
88.815 €
2.467 €/m²
Jednosoban
·
36 m²
·
1/3 sprat
Beograd
›
Ledine
Pogledaj oglas →
2.3k
/
2.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
57.500 €
2.300 €/m²
Jednosoban
·
25 m²
·
1/4 sprat
Beograd
›
Ledine
Pogledaj oglas →
7
/
10
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
400 €
7 €/m²
Dvosoban
·
58 m²
·
1/1 sprat
Beograd
›
Ledine
Pogledaj oglas →
2.4k
/
2.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
127.700 €
2.400 €/m²
Dvoiposoban
·
53.21 m²
·
1/3 sprat
Beograd
›
Ledine
Pogledaj oglas →
2.5k
/
2.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
106.500 €
2.451 €/m²
Jednoiposoban
·
43.46 m²
·
2/4 sprat
Beograd
›
Ledine
Pogledaj oglas →
1.9k
/
2.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
269.999 €
1.888 €/m²
Četvorosoban
·
143 m²
Beograd
›
Ledine
Pogledaj oglas →
2.8k
/
2.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
151.200 €
2.800 €/m²
Jednoiposoban
·
54 m²
·
1/2 sprat
Beograd
›
Ledine
Pogledaj oglas →
2.5k
/
2.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
133.025 €
2.510 €/m²
Dvoiposoban
·
53 m²
·
1/3 sprat
Beograd
›
Ledine
Pogledaj oglas →
2.7k
/
2.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
99.063 €
2.677 €/m²
Jednoiposoban
·
37 m²
·
2/3 sprat
Beograd
›
Ledine
Pogledaj oglas →
9
/
10
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
400 €
9 €/m²
Dvosoban
·
44 m²
·
2/4 sprat
Beograd
›
Ledine
Pogledaj oglas →
13
/
10
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
600 €
13 €/m²
Dvosoban
·
45 m²
·
1/2 sprat
Beograd
›
Ledine
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 22 od 24