Pronađeno
466
oglasa
Sačuvaj pretragu
12
/
10
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
550 €
12 €/m²
Dvosoban
·
46 m²
·
1/4 sprat
Beograd
›
Ledine
Pogledaj oglas →
10
/
11
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
400 €
10 €/m²
Dvosoban
·
42 m²
·
2/2 sprat
Beograd
›
Ledine
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
86.100 €
2.100 €/m²
41 m²
·
1/2 sprat
Beograd
›
Ledine
Pogledaj na:
nekretnine
4zida
halooglasi
1.6k
/
1.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
269.000 €
1.611 €/m²
Četvorosoban
·
167 m²
Beograd
›
Ledine
Pogledaj na:
nekretnine
4zida
halooglasi
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
113.400 €
2.100 €/m²
54 m²
·
1/2 sprat
Beograd
›
Ledine
Pogledaj na:
nekretnine
4zida
halooglasi
15
/
11
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
350 €
15 €/m²
Jednoiposoban
·
23 m²
·
1/4 sprat
Beograd
›
Ledine
Pogledaj oglas →
2.6k
/
2.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
159.000 €
2.650 €/m²
Trosoban
·
60 m²
·
3/3 sprat
Beograd
›
Ledine
9min
7min
7min
32min
Pogledaj oglas →
9
/
10
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
500 €
9 €/m²
Dvoiposoban
·
55 m²
·
1/4 sprat
Beograd
›
Ledine
Pogledaj oglas →
1.6k
/
1.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
269.000 €
1.620 €/m²
166 m²
Beograd
›
Ledine
Pogledaj oglas →
7
/
10
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
500 €
7 €/m²
Dvoiposoban
·
72 m²
·
2/3 sprat
Beograd
›
Ledine
Pogledaj oglas →
12
/
10
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
500 €
12 €/m²
Dvosoban
·
42 m²
·
1/3 sprat
Beograd
›
Ledine
Pogledaj oglas →
2.3k
/
2.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
97.000 €
2.331 €/m²
Jednoiposoban
·
41.62 m²
·
2/2 sprat
Beograd
›
Ledine
Pogledaj oglas →
2.3k
/
2.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
130.000 €
2.306 €/m²
Dvoiposoban
·
56.37 m²
·
3/3 sprat
Beograd
›
Ledine
Pogledaj oglas →
16
/
10
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
600 €
16 €/m²
Jednoiposoban
·
37 m²
·
3/3 sprat
Beograd
›
Ledine
Pogledaj oglas →
13
/
10
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
550 €
13 €/m²
Dvosoban
·
44 m²
·
4/4 sprat
Beograd
›
Ledine
Pogledaj oglas →
2.7k
/
2.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
100.000 €
2.703 €/m²
Jednoiposoban
·
37 m²
·
Suteren
Beograd
›
Ledine
Pogledaj oglas →
2.5k
/
2.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
140.000 €
2.500 €/m²
Trosoban
·
56 m²
·
1/2 sprat
Beograd
›
Ledine
Pogledaj oglas →
1.4k
/
2.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
95.200 €
1.400 €/m²
Trosoban
·
68 m²
·
4/4 sprat
Beograd
›
Ledine
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
380 €
8 €/m²
48 m²
Beograd
›
Ledine
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
8.575 €
15 €/m²
571 m²
Beograd
›
Ledine
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 19 od 24