Pronađeno
209
oglasa
Sačuvaj pretragu
1.7k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
84.000 €
1.680 €/m²
Dvosoban
·
50 m²
·
Suteren
Beograd
›
Krnjača
5min
5min
14min
49min
Pogledaj oglas →
13
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
450 €
13 €/m²
Jednoiposoban
·
36 m²
·
1/3 sprat
Beograd
›
Krnjača
Pogledaj oglas →
8
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
520 €
8 €/m²
Dvoiposoban
·
63 m²
·
3/6 sprat
Beograd
›
Krnjača
Pogledaj oglas →
10
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
250 €
10 €/m²
Garsonjera
·
25 m²
·
2/2 sprat
Beograd
›
Krnjača
Pogledaj oglas →
9
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
450 €
9 €/m²
Dvosoban
·
52 m²
·
2/4 sprat
Beograd
›
Krnjača
Pogledaj oglas →
9
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
350 €
9 €/m²
Jednoiposoban
·
39 m²
·
2/3 sprat
Beograd
›
Krnjača
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
160.000 €
1.404 €/m²
Dvosoban
·
114 m²
Beograd
›
Krnjača
Pogledaj oglas →
3.7k
/
1.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
395.000 €
3.726 €/m²
Četvorosoban
·
106 m²
Beograd
›
Krnjača
Pogledaj oglas →
1.9k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
185.000 €
1.888 €/m²
Četvorosoban
·
98 m²
·
2/3 sprat
Beograd
›
Krnjača
Pogledaj oglas →
2.6k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
60.000 €
2.609 €/m²
Garsonjera
·
23 m²
·
2/4 sprat
Beograd
›
Krnjača
Pogledaj oglas →
2.7k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
115.000 €
2.738 €/m²
Dvosoban
·
42 m²
·
2/2 sprat
Beograd
›
Krnjača
Pogledaj oglas →
2.3k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
155.000 €
2.279 €/m²
Dvoiposoban
·
68 m²
·
5/5 sprat
Beograd
›
Krnjača
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
1.500 €
4 €/m²
350 m²
Beograd
›
Krnjača
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
310.000 €
795 €/m²
390 m²
Beograd
›
Krnjača
2min
9min
4min
Pogledaj oglas →
2.9k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
85.000 €
2.931 €/m²
Jednosoban
·
29 m²
·
2/4 sprat
Beograd
›
Krnjača
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
999
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
89.900 €
999 €/m²
Dvoiposoban
·
90 m²
·
Suteren
Beograd
›
Krnjača
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
6
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
800 €
6 €/m²
Petosoban
·
140 m²
Beograd
›
Krnjača
Pogledaj oglas →
8
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
300 €
8 €/m²
Jednoiposoban
·
38 m²
Beograd
›
Krnjača
Pogledaj oglas →
2.1k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
88.090 €
2.050 €/m²
Jednoiposoban
·
42.97 m²
·
1/2 sprat
Beograd
›
Krnjača
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
5.000 €
4 €/m²
1300 m²
Beograd
›
Krnjača
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 9 od 11