Pronađeno
209
oglasa
Sačuvaj pretragu
9
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
470 €
9 €/m²
Dvoiposoban
·
55 m²
·
1/5 sprat
Beograd
›
Krnjača
Pogledaj oglas →
13
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
350 €
13 €/m²
Jednosoban
·
28 m²
·
1/2 sprat
Beograd
›
Krnjača
Pogledaj oglas →
6
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
300 €
6 €/m²
Jednoiposoban
·
50 m²
·
1/3 sprat
Beograd
›
Krnjača
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
1.290 €
5 €/m²
250 m²
Beograd
›
Krnjača
Pogledaj oglas →
2.1k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
90.000 €
2.093 €/m²
Dvosoban
·
43 m²
·
1/2 sprat
Beograd
›
Krnjača
6min
6min
11min
44min
Pogledaj oglas →
2.5k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
57.000 €
2.478 €/m²
Garsonjera
·
23 m²
·
3/4 sprat
Beograd
›
Krnjača
Pogledaj oglas →
1.4k
/
1.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
235.000 €
1.407 €/m²
Petosoban
·
167 m²
Beograd
›
Krnjača
Pogledaj oglas →
933
/
1.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
140.000 €
933 €/m²
Četvorosoban
·
150 m²
·
Prizemlje
Beograd
›
Krnjača
Pogledaj na:
nekretnine
4zida
1.9k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
158.100 €
1.860 €/m²
Trosoban
·
85 m²
·
2/3 sprat
Beograd
›
Krnjača
Pogledaj oglas →
9
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
400 €
9 €/m²
Dvosoban
·
47 m²
·
3/3 sprat
Beograd
›
Krnjača
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
1.200.000 €
1.000 €/m²
1200 m²
Beograd
›
Krnjača
Pogledaj oglas →
11
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
400 €
11 €/m²
Jednoiposoban
·
38 m²
·
2/7 sprat
Beograd
›
Krnjača
Pogledaj oglas →
2k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
75.000 €
2.027 €/m²
Jednoiposoban
·
37 m²
·
3/3 sprat
Beograd
›
Krnjača
5min
10min
6min
Pogledaj oglas →
933
/
1.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
280.000 €
933 €/m²
6 soba
·
300 m²
Beograd
›
Krnjača
Pogledaj oglas →
13
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
300 €
13 €/m²
Garsonjera
·
24 m²
·
2/5 sprat
Beograd
›
Krnjača
Pogledaj oglas →
915
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
91.500 €
915 €/m²
Trosoban
·
100 m²
·
2/2 sprat
Beograd
›
Krnjača
4min
9min
3min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
6.200 €
7 €/m²
950 m²
Beograd
›
Krnjača
Pogledaj oglas →
5
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
500 €
5 €/m²
Četvorosoban
·
100 m²
Beograd
›
Krnjača
Pogledaj oglas →
3.3k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
270.000 €
3.333 €/m²
Četvorosoban
·
81 m²
·
1/3 sprat
Beograd
›
Krnjača
Pogledaj oglas →
1.5k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
62.250 €
1.482 €/m²
Jednoiposoban
·
42 m²
·
3/4 sprat
Beograd
›
Krnjača
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 8 od 11