Pronađeno
80
oglasa
Sačuvaj pretragu
3.5k
/
1.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
890.000 €
3.518 €/m²
8 soba
·
253 m²
Beograd
›
Kosmaj
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
1.2k
/
1.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
94.000 €
1.160 €/m²
Trosoban
·
81 m²
·
2/4 sprat
Beograd
›
Kosmaj
13min
18min
22min
Pogledaj oglas →
1.6k
/
1.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
220.000 €
1.571 €/m²
Četvorosoban
·
140 m²
Beograd
›
Kosmaj
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
1.6k
/
1.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
190.000 €
1.624 €/m²
117 m²
·
Suteren
Beograd
›
Kosmaj
Pogledaj oglas →
2.2k
/
1.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
369.000 €
2.236 €/m²
Četvorosoban
·
165 m²
Beograd
›
Kosmaj
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
1.9k
/
1.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
545.000 €
1.860 €/m²
7 soba
·
293 m²
Beograd
›
Kosmaj
13min
18min
22min
Pogledaj oglas →
1.9k
/
1.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
255.000 €
1.903 €/m²
Četvorosoban
·
134 m²
Beograd
›
Kosmaj
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
1.4k
/
1.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
385.000 €
1.360 €/m²
Petosoban
·
283 m²
Beograd
›
Kosmaj
Pogledaj oglas →
734
/
1.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
185.000 €
734 €/m²
Petosoban
·
252 m²
Beograd
›
Kosmaj
Pogledaj oglas →
1.7k
/
1.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
229.000 €
1.684 €/m²
Četvorosoban
·
136 m²
Beograd
›
Kosmaj
Pogledaj oglas →
3.3k
/
1.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
355.000 €
3.333 €/m²
Trosoban
·
106.5 m²
Beograd
›
Kosmaj
Pogledaj oglas →
1.7k
/
1.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
400.000 €
1.681 €/m²
Petosoban
·
238 m²
Beograd
›
Kosmaj
Pogledaj oglas →
1.5k
/
1.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
150.000 €
1.500 €/m²
Trosoban
·
100 m²
Beograd
›
Kosmaj
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
600 €
13 €/m²
Dvosoban
·
45 m²
·
1/2 sprat
Beograd
›
Kosmaj
Pogledaj oglas →
3.4k
/
1.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
332.000 €
3.354 €/m²
Trosoban
·
99 m²
Beograd
›
Kosmaj
Pogledaj oglas →
922
/
1.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
249.000 €
922 €/m²
Petosoban
·
270 m²
Beograd
›
Kosmaj
Pogledaj oglas →
2.3k
/
1.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
330.000 €
2.260 €/m²
Petosoban
·
146 m²
Beograd
›
Kosmaj
Pogledaj oglas →
876
/
1.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
92.000 €
876 €/m²
Trosoban
·
105 m²
Beograd
›
Kosmaj
Pogledaj oglas →
825
/
1.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
99.000 €
825 €/m²
Petosoban
·
120 m²
Beograd
›
Kosmaj
Pogledaj oglas →
1.4k
/
1.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
296.000 €
1.396 €/m²
Petosoban
·
212 m²
Beograd
›
Kosmaj
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 3 od 4