Pronađeno
36
oglasa
Sačuvaj pretragu
12
/
18
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
1.100 €
12 €/m²
Četvorosoban
·
95 m²
·
4/5 sprat
Beograd
›
Kopitareva Gradina
1min
2min
1min
12min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
699.000 €
3.495 €/m²
200 m²
·
Suteren
Beograd
›
Kopitareva Gradina
1min
2min
1min
11min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
600 €
12 €/m²
50 m²
·
Prizemlje
Beograd
›
Kopitareva Gradina
4zida
350 €
22 €/m²
16 m²
·
4/5 sprat
Beograd
›
Kopitareva Gradina
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
3.000.000 €
5.076 €/m²
Petosoban
·
591 m²
Beograd
›
Kopitareva Gradina
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
4k
/
4.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
315.000 €
4.038 €/m²
Trosoban
·
78 m²
·
4/4 sprat
Beograd
›
Kopitareva Gradina
3min
4min
1min
8min
Pogledaj oglas →
5k
/
4.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
328.000 €
5.046 €/m²
Dvosoban
·
65 m²
·
2/4 sprat
Beograd
›
Kopitareva gradina
Pogledaj oglas →
15
/
18
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
400 €
15 €/m²
Jednosoban
·
26 m²
·
5/6 sprat
Beograd
›
Kopitareva gradina
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
649.000 €
4.187 €/m²
155 m²
·
Suteren
Beograd
›
Kopitareva Gradina
1min
2min
1min
12min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
763.000 €
3.400 €/m²
224.41 m²
·
Suteren
Beograd
›
Kopitareva gradina
Pogledaj na:
nekretnine
halooglasi
1.890.000 €
1.745 €/m²
Petosoban
·
1083 m²
·
Suteren
Beograd
›
Kopitareva gradina
Pogledaj oglas →
5.2k
/
4.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
285.000 €
5.182 €/m²
Trosoban
·
55 m²
·
4/4 sprat
Beograd
›
Kopitareva gradina
Pogledaj oglas →
4.9k
/
4.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
285.000 €
4.914 €/m²
Trosoban
·
58 m²
·
4/4 sprat
Beograd
›
Kopitareva gradina
Pogledaj oglas →
16
/
18
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
950 €
16 €/m²
Trosoban
·
58 m²
·
4/4 sprat
Beograd
›
Kopitareva gradina
Pogledaj oglas →
17
/
18
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
600 €
17 €/m²
Jednoiposoban
·
35 m²
·
2/2 sprat
Beograd
›
Kopitareva Gradina
3min
2min
1min
14min
Pogledaj oglas →
4.8k
/
4.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
125.000 €
4.808 €/m²
Jednosoban
·
26 m²
·
1/3 sprat
Beograd
›
Kopitareva Gradina
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 2 od 2