Pronađeno
64
halooglasi
736.000 €
5.841 €/m²
126 m²
·
3/3 sprat
Beograd
›
Knez Mihailova
Pogledaj oglas →
5.6k
/
5.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
900.000 €
5.625 €/m²
Trosoban
·
160 m²
·
5/5 sprat
Beograd
›
Knez Mihailova
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
2.540 €
20 €/m²
127 m²
·
4. sprat
Beograd
›
Knez Mihailova
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
5.940 €
18 €/m²
330 m²
·
2. sprat
Beograd
›
Knez Mihailova
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
10.000 €
50 €/m²
200 m²
Beograd
›
Knez Mihailova
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
2.400 €
14 €/m²
170 m²
·
1. sprat
Beograd
›
Knez Mihailova
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
4.940 €
19 €/m²
260 m²
Beograd
›
Knez Mihailova
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
2.140 €
17 €/m²
127 m²
Beograd
›
Knez Mihailova
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
240 €
0 €/m²
1000 m²
·
5. sprat
Beograd
›
Knez Mihailova
Pogledaj oglas →
5.5k
/
5.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
696.685 €
5.500 €/m²
Četvorosoban
·
126.67 m²
·
4/4 sprat
Beograd
›
Knez Mihailova
Pogledaj oglas →
5.9k
/
5.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
406.000 €
5.884 €/m²
Trosoban
·
69 m²
·
4/4 sprat
Beograd
›
Knez Mihailova
Pogledaj oglas →
5.5k
/
5.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
399.000 €
5.466 €/m²
Trosoban
·
73 m²
·
4/4 sprat
Beograd
›
Knez Mihailova
Pogledaj oglas →
23
/
15
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
1.300 €
23 €/m²
Trosoban
·
57 m²
·
4/6 sprat
Beograd
›
Knez Mihailova
Pogledaj oglas →
17
/
15
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
950 €
17 €/m²
Dvoiposoban
·
55 m²
·
3. sprat
Beograd
›
Knez Mihailova
Pogledaj oglas →
6k
/
5.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
762.000 €
6.000 €/m²
Četvorosoban
·
127 m²
·
1/4 sprat
Beograd
›
Knez Mihailova
Pogledaj oglas →
5.5k
/
5.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
400.000 €
5.479 €/m²
Trosoban
·
73 m²
·
2/2 sprat
Beograd
›
Knez Mihailova
Pogledaj oglas →
5.9k
/
5.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
129.000 €
5.864 €/m²
Jednosoban
·
22 m²
·
3. sprat
Beograd
›
Knez Mihailova
Pogledaj oglas →
14
/
15
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
2.150 €
14 €/m²
Trosoban
·
155 m²
·
1/2 sprat
Beograd
›
Knez Mihailova
Pogledaj oglas →
13
/
15
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
680 €
13 €/m²
Dvosoban
·
54 m²
·
2/8 sprat
Beograd
›
Knez Mihailova
Pogledaj oglas →
12
/
15
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
650 €
12 €/m²
Jednosoban
·
55 m²
·
2/5 sprat
Beograd
›
Knez Mihailova
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 1 od 4