Pronađeno
441
oglasa
Sačuvaj pretragu
9
/
10
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
320 €
9 €/m²
Jednosoban
·
35 m²
·
5/5 sprat
Beograd
›
Karaburma
Pogledaj oglas →
3.3k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
115.000 €
3.286 €/m²
Jednoiposoban
·
35 m²
·
2/2 sprat
Beograd
›
Karaburma
Pogledaj oglas →
2.6k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
255.102 €
2.551 €/m²
Troiposoban
·
100 m²
·
1/2 sprat
Beograd
›
Karaburma
Pogledaj oglas →
3k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
140.130 €
3.046 €/m²
Jednoiposoban
·
46 m²
·
Suteren
Beograd
›
Karaburma
Pogledaj oglas →
2.6k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
299.090 €
2.556 €/m²
Četvorosoban
·
117 m²
·
2/2 sprat
Beograd
›
Karaburma
4min
4min
6min
19min
Pogledaj oglas →
2.1k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
320.000 €
2.133 €/m²
Četvorosoban
·
150 m²
·
2/5 sprat
Beograd
›
Karaburma
Pogledaj oglas →
2.1k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
150.000 €
2.083 €/m²
Trosoban
·
72 m²
·
5/5 sprat
Beograd
›
Karaburma
Pogledaj oglas →
3.6k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
138.500 €
3.645 €/m²
Jednoiposoban
·
38 m²
·
1/4 sprat
Beograd
›
Karaburma
Pogledaj oglas →
2.9k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
60.000 €
2.857 €/m²
Garsonjera
·
21 m²
Beograd
›
Karaburma
Pogledaj oglas →
2.8k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
280.000 €
2.772 €/m²
Četvorosoban
·
101 m²
·
2/3 sprat
Beograd
›
Karaburma
Pogledaj oglas →
1.9k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
175.000 €
1.882 €/m²
Trosoban
·
93 m²
·
2/5 sprat
Beograd
›
Karaburma
Pogledaj oglas →
3.3k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
80.000 €
3.333 €/m²
Garsonjera
·
24 m²
·
2/3 sprat
Beograd
›
Karaburma
Pogledaj oglas →
3.4k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
145.000 €
3.372 €/m²
Jednoiposoban
·
43 m²
·
5/5 sprat
Beograd
›
Karaburma
Pogledaj oglas →
2.7k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
140.000 €
2.745 €/m²
Dvoiposoban
·
51 m²
·
5/5 sprat
Beograd
›
Karaburma
Pogledaj oglas →
3.3k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
165.000 €
3.300 €/m²
Dvoiposoban
·
50 m²
·
1/3 sprat
Beograd
›
Karaburma
Pogledaj oglas →
2.5k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
250.000 €
2.500 €/m²
Troiposoban
·
100 m²
·
Suteren
Beograd
›
Karaburma
4min
4min
6min
19min
Pogledaj oglas →
11
/
10
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
380 €
11 €/m²
Jednosoban
·
35 m²
·
1/4 sprat
Beograd
›
Karaburma
Pogledaj na:
nekretnine
4zida
2.7k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
115.000 €
2.738 €/m²
Jednosoban
·
42 m²
·
5/5 sprat
Beograd
›
Karaburma
Pogledaj oglas →
1.9k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
135.000 €
1.929 €/m²
Dvoiposoban
·
70 m²
·
4/4 sprat
Beograd
›
Karaburma
Pogledaj oglas →
2.7k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
167.000 €
2.694 €/m²
Dvosoban
·
62 m²
·
2/4 sprat
Beograd
›
Karaburma
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 17 od 23