Pronađeno
227
oglasa
Sačuvaj pretragu
2.1k
/
1.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
77.330 €
2.090 €/m²
Jednoiposoban
·
37 m²
·
1/3 sprat
Beograd
›
Kaluđerica
Pogledaj oglas →
2k
/
1.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
89.720 €
2.035 €/m²
Dvosoban
·
44.09 m²
·
2/3 sprat
Beograd
›
Kaluđerica
Pogledaj oglas →
813
/
1.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
169.000 €
813 €/m²
Petosoban
·
208 m²
Beograd
›
Kaluđerica
Pogledaj oglas →
973
/
1.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
292.000 €
973 €/m²
8 soba
·
300 m²
Beograd
›
Kaluđerica
4zida
320.000 €
593 €/m²
7 soba
·
540 m²
Beograd
›
Kaluđerica
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
131.240 €
1.930 €/m²
68 m²
·
Suteren
Beograd
›
Kaluđerica
Pogledaj na:
nekretnine
4zida
halooglasi
2k
/
1.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
89.100 €
1.980 €/m²
Dvoiposoban
·
45 m²
·
1/5 sprat
Beograd
›
Kaluđerica
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
191.823 €
1.930 €/m²
99.39 m²
·
Suteren
Beograd
›
Kaluđerica
Pogledaj na:
nekretnine
4zida
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
145.021 €
1.930 €/m²
75.14 m²
·
Suteren
Beograd
›
Kaluđerica
Pogledaj na:
nekretnine
4zida
halooglasi
6
/
7
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
250 €
6 €/m²
Jednosoban
·
45 m²
·
2/2 sprat
Beograd
›
Kaluđerica
Pogledaj oglas →
5
/
7
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
300 €
5 €/m²
Dvosoban
·
55 m²
·
2/2 sprat
Beograd
›
Kaluđerica
Pogledaj oglas →
7
/
7
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
400 €
7 €/m²
Dvosoban
·
58 m²
Beograd
›
Kaluđerica
Pogledaj oglas →
12
/
7
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
600 €
12 €/m²
Dvoiposoban
·
50 m²
·
4/4 sprat
Beograd
›
Kaluđerica
Pogledaj oglas →
1.9k
/
1.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
73.580 €
1.850 €/m²
Dvoiposoban
·
39.77 m²
·
1/4 sprat
Beograd
›
Kaluđerica
Pogledaj oglas →
2k
/
1.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
110.880 €
1.980 €/m²
Trosoban
·
56 m²
·
3/4 sprat
Beograd
›
Kaluđerica
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
280.000 €
688 €/m²
Petosoban
·
407 m²
Beograd
›
Kaluđerica
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
380.000 €
1.086 €/m²
Petosoban
·
350 m²
Beograd
›
Kaluđerica
Pogledaj oglas →
1.5k
/
1.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
156.000 €
1.500 €/m²
Troiposoban
·
104 m²
·
1/3 sprat
Beograd
›
Kaluđerica
Pogledaj oglas →
2.5k
/
1.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
96.000 €
2.462 €/m²
Jednoiposoban
·
39 m²
·
1/3 sprat
Beograd
›
Kaluđerica
Pogledaj oglas →
1.3k
/
1.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
125.000 €
1.316 €/m²
Troiposoban
·
95 m²
·
2/2 sprat
Beograd
›
Kaluđerica
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 9 od 12