Pronađeno
98
oglasa
Sačuvaj pretragu
20
/
14
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
2.000 €
20 €/m²
Troiposoban
·
100 m²
·
2/4 sprat
Beograd
›
Kalenić pijaca, Centar, Širi centar
Pogledaj oglas →
13
/
14
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
850 €
13 €/m²
Dvosoban
·
64 m²
·
2/4 sprat
Beograd
›
Kalenić pijaca, Centar, Širi centar
Pogledaj oglas →
14
/
14
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
900 €
14 €/m²
Dvoiposoban
·
65 m²
·
1/3 sprat
Beograd
›
Kalenić pijaca, Centar, Širi centar
Pogledaj oglas →
19
/
14
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
850 €
19 €/m²
Dvosoban
·
45 m²
·
2/5 sprat
Beograd
›
Kalenić pijaca, Centar, Širi centar
Pogledaj oglas →
15
/
14
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
1.700 €
15 €/m²
Četvorosoban
·
114 m²
·
1/4 sprat
Beograd
›
Kalenić pijaca, Centar, Širi centar
Pogledaj oglas →
13
/
14
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
440 €
13 €/m²
Jednosoban
·
35 m²
Beograd
›
Kalenić pijaca, Centar, Širi centar
Pogledaj oglas →
15
/
14
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
850 €
15 €/m²
Dvosoban
·
55 m²
·
2/12 sprat
Beograd
›
Kalenić pijaca, Centar, Širi centar
Pogledaj na:
cityexpert
halooglasi
14
/
14
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
800 €
14 €/m²
Jednoiposoban
·
56 m²
·
2/12 sprat
Beograd
›
Kalenić pijaca, Centar, Širi centar
Pogledaj oglas →
13
/
14
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
800 €
13 €/m²
Dvosoban
·
64 m²
·
2/6 sprat
Beograd
›
Kalenić pijaca, Centar, Širi centar
Pogledaj oglas →
20
/
14
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
690 €
20 €/m²
Jednoiposoban
·
35 m²
·
2/6 sprat
Beograd
›
Kalenić pijaca, Centar, Širi centar
Pogledaj oglas →
12
/
14
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
1.000 €
12 €/m²
Trosoban
·
85 m²
·
1/6 sprat
Beograd
›
Kalenić pijaca, Centar, Širi centar
Pogledaj oglas →
12
/
14
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
550 €
12 €/m²
Dvosoban
·
45 m²
·
5/6 sprat
Beograd
›
Kalenić pijaca, Centar, Širi centar
Pogledaj oglas →
17
/
14
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
450 €
17 €/m²
Jednosoban
·
26 m²
·
2/4 sprat
Beograd
›
Kalenić pijaca, Centar, Širi centar
Pogledaj oglas →
3.7k
/
4.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
275.000 €
3.667 €/m²
Trosoban
·
75 m²
·
2/5 sprat
Beograd
›
Kalenić pijaca, Centar, Širi centar
Pogledaj oglas →
3.1k
/
4.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
285.000 €
3.132 €/m²
Troiposoban
·
91 m²
·
2/4 sprat
Beograd
›
Kalenić pijaca, Centar, Širi centar
Pogledaj oglas →
3.1k
/
4.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
750.000 €
3.125 €/m²
Četvorosoban
·
240 m²
·
2/6 sprat
Beograd
›
Kalenić pijaca, Centar, Širi centar
Pogledaj oglas →
2.8k
/
4.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
650.000 €
2.754 €/m²
Troiposoban
·
236 m²
·
2/5 sprat
Beograd
›
Kalenić pijaca, Centar, Širi centar
Pogledaj oglas →
3.1k
/
4.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
650.000 €
3.095 €/m²
Jednoiposoban
·
210 m²
·
2/4 sprat
Beograd
›
Kalenić pijaca, Centar, Širi centar
Pogledaj oglas →
5.5k
/
4.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
510.000 €
5.543 €/m²
Četvorosoban
·
92 m²
·
2/5 sprat
Beograd
›
Kalenić pijaca, Centar, Širi centar
Pogledaj oglas →
4.2k
/
4.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
405.000 €
4.219 €/m²
Trosoban
·
96 m²
·
2/5 sprat
Beograd
›
Kalenić pijaca, Centar, Širi centar
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 2 od 5