Pronađeno
55
oglasa
Sačuvaj pretragu
2.8k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
134.900 €
2.810 €/m²
Dvosoban
·
48 m²
·
2/3 sprat
Beograd
›
Julino brdo
Pogledaj oglas →
10
/
9
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
490 €
10 €/m²
Dvosoban
·
51 m²
·
9/19 sprat
Beograd
›
Julino brdo
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
2.900 €
9 €/m²
7 soba
·
330 m²
Beograd
›
Julino Brdo
4min
5min
1min
23min
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
9
/
9
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
400 €
9 €/m²
Jednoiposoban
·
45 m²
·
2/2 sprat
Beograd
›
Julino brdo
Pogledaj oglas →
10
/
9
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
250 €
10 €/m²
Jednosoban
·
26 m²
·
3/3 sprat
Beograd
›
Julino brdo
Pogledaj oglas →
8
/
9
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
330 €
8 €/m²
Jednosoban
·
40 m²
·
2/5 sprat
Beograd
›
Julino brdo
Pogledaj oglas →
7
/
9
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
480 €
7 €/m²
Dvosoban
·
65 m²
·
4/4 sprat
Beograd
›
Julino brdo
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
2.800 €
14 €/m²
200 m²
·
Suteren
Beograd
›
Julino Brdo
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
12
/
9
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
450 €
12 €/m²
Jednoiposoban
·
39 m²
·
Suteren
Beograd
›
Julino Brdo
Pogledaj oglas →
10
/
9
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
450 €
10 €/m²
Dvosoban
·
47 m²
·
Suteren
Beograd
›
Julino Brdo
Pogledaj oglas →
10
/
9
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
490 €
10 €/m²
Dvosoban
·
50 m²
·
12/14 sprat
Beograd
›
Julino Brdo
Pogledaj oglas →
8
/
9
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
400 €
8 €/m²
Dvosoban
·
51 m²
·
13/15 sprat
Beograd
›
Julino Brdo
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
950.000 €
2.879 €/m²
7 soba
·
330 m²
Beograd
›
Julino Brdo
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
2.2k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
170.000 €
2.237 €/m²
Trosoban
·
76 m²
·
3/4 sprat
Beograd
›
Julino brdo
Pogledaj na:
nekretnine
4zida
halooglasi
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
2.900 €
9 €/m²
Petosoban
·
320 m²
·
1/4 sprat
Beograd
›
Julino brdo
Pogledaj oglas →
8
/
9
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
630 €
8 €/m²
Trosoban
·
75 m²
·
1/5 sprat
Beograd
›
Julino brdo
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
400 €
9 €/m²
Jednoiposoban
·
46 m²
·
1/1 sprat
Beograd
›
Julino brdo
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
2.900 €
9 €/m²
Petosoban
·
319 m²
Beograd
›
Julino brdo
Pogledaj na:
nekretnine
4zida
halooglasi
8
/
9
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
350 €
8 €/m²
Jednosoban
·
42 m²
·
2/11 sprat
Beograd
›
Julino brdo
Pogledaj oglas →
1.9k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
265.000 €
1.893 €/m²
Petosoban
·
140 m²
·
1/3 sprat
Beograd
›
Julino Brdo
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 2 od 3