Pronađeno
34
oglasa
Sačuvaj pretragu
1.6k
/
1.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
195.000 €
1.560 €/m²
Trosoban
·
125 m²
Beograd
›
Jakovo
10min
4min
8min
Pogledaj na:
4zida
angazman-nekretnine.rs
Uporedi
Sačuvaj
4zida
240.000 €
532 €/m²
451 m²
·
Suteren
Beograd
›
Jakovo
Pogledaj oglas →
2.2k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
123.200 €
2.200 €/m²
Dvoiposoban
·
56 m²
·
1/1 sprat
Beograd
›
Jakovo
Pogledaj oglas →
1.9k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
79.950 €
1.950 €/m²
Dvosoban
·
41 m²
·
1/1 sprat
Beograd
›
Jakovo
Pogledaj oglas →
1.9k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
92.580 €
1.950 €/m²
Dvosoban
·
47.48 m²
·
1/1 sprat
Beograd
›
Jakovo
Pogledaj oglas →
7
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
400 €
7 €/m²
Trosoban
·
60 m²
·
1/2 sprat
Beograd
›
Jakovo
Pogledaj oglas →
2.1k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
87.000 €
2.071 €/m²
Jednoiposoban
·
42 m²
·
2/2 sprat
Beograd
›
Jakovo
Pogledaj oglas →
2k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
66.000 €
2.000 €/m²
Jednoiposoban
·
33 m²
·
1/1 sprat
Beograd
›
Jakovo
Pogledaj oglas →
1.7k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
68.000 €
1.659 €/m²
Jednoiposoban
·
41 m²
·
3/3 sprat
Beograd
›
Jakovo
Pogledaj oglas →
1.9k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
101.400 €
1.950 €/m²
Dvosoban
·
52 m²
·
1/2 sprat
Beograd
›
Jakovo
5min
4min
10min
44min
Pogledaj oglas →
13
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
400 €
13 €/m²
Dvosoban
·
32 m²
·
Suteren
Beograd
›
Jakovo
Pogledaj oglas →
2.3k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
162.000 €
2.348 €/m²
Trosoban
·
69 m²
·
1/1 sprat
Beograd
›
Jakovo
Pogledaj oglas →
1.9k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
74.000 €
1.947 €/m²
Dvosoban
·
38 m²
·
1/2 sprat
Beograd
›
Jakovo
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
1.9k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
77.900 €
1.900 €/m²
Jednoiposoban
·
41 m²
·
1/1 sprat
Beograd
›
Jakovo
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 2 od 2