Pronađeno
321
oglasa
Sačuvaj pretragu
7.2k
/
4.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
943.800 €
7.150 €/m²
Četvorosoban
·
132 m²
·
1. sprat
Beograd
›
Hram svetog Save
Pogledaj oglas →
3.6k
/
4.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
751.000 €
3.628 €/m²
Petosoban
·
207 m²
·
5/6 sprat
Beograd
›
Hram svetog Save
Pogledaj oglas →
4.6k
/
4.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
850.000 €
4.595 €/m²
Četvorosoban
·
185 m²
·
5/5 sprat
Beograd
›
Hram svetog Save
Pogledaj oglas →
20
/
16
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
550 €
20 €/m²
Jednosoban
·
27 m²
·
5/5 sprat
Beograd
›
Hram svetog Save
Pogledaj oglas →
17
/
16
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
3.800 €
17 €/m²
Petosoban
·
226 m²
·
2/8 sprat
Beograd
›
Hram svetog Save
Pogledaj oglas →
16
/
16
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
900 €
16 €/m²
Dvosoban
·
58 m²
·
2. sprat
Beograd
›
Hram svetog Save
Pogledaj oglas →
21
/
16
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
3.500 €
21 €/m²
Četvorosoban
·
167 m²
·
5. sprat
Beograd
›
Hram svetog Save
Pogledaj oglas →
10
/
16
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
700 €
10 €/m²
Dvosoban
·
70 m²
·
1/4 sprat
Beograd
›
Hram svetog Save
Pogledaj oglas →
22
/
16
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
2.200 €
22 €/m²
Trosoban
·
102 m²
·
4/5 sprat
Beograd
›
Hram svetog Save
Pogledaj oglas →
13
/
16
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
600 €
13 €/m²
Dvosoban
·
45 m²
·
1/5 sprat
Beograd
›
Hram svetog Save
Pogledaj oglas →
16
/
16
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
1.100 €
16 €/m²
Trosoban
·
70 m²
·
4/6 sprat
Beograd
›
Hram svetog Save
Pogledaj oglas →
25
/
16
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
4.050 €
25 €/m²
Trosoban
·
162.13 m²
·
3. sprat
Beograd
›
Hram svetog Save
Pogledaj oglas →
12
/
16
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
1.700 €
12 €/m²
Četvorosoban
·
140 m²
·
3. sprat
Beograd
›
Hram svetog Save
Pogledaj oglas →
16
/
16
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
650 €
16 €/m²
Dvosoban
·
41 m²
·
1/6 sprat
Beograd
›
Hram svetog Save
Pogledaj oglas →
14
/
16
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
1.000 €
14 €/m²
Trosoban
·
70 m²
·
1/7 sprat
Beograd
›
Hram svetog Save
Pogledaj oglas →
20
/
16
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
2.700 €
20 €/m²
Četvorosoban
·
134 m²
·
1/4 sprat
Beograd
›
Hram svetog Save
Pogledaj oglas →
5k
/
4.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
650.000 €
4.962 €/m²
Četvorosoban
·
131 m²
·
2/5 sprat
Beograd
›
Hram svetog Save
Pogledaj oglas →
5k
/
4.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
720.000 €
5.000 €/m²
Četvorosoban
·
144 m²
·
4/4 sprat
Beograd
›
Hram svetog Save
Pogledaj na:
halooglasi
borovicnekretnine.rs
4.5k
/
4.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
850.500 €
4.524 €/m²
Petosoban
·
188 m²
·
5/5 sprat
Beograd
›
Hram svetog Save
Pogledaj oglas →
4.8k
/
4.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
1.041.600 €
4.800 €/m²
Petosoban
·
217 m²
·
5/5 sprat
Beograd
›
Hram svetog Save
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 3 od 17