Pronađeno
325
oglasa
Sačuvaj pretragu
6k
/
4.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
408.000 €
6.000 €/m²
Dvosoban
·
68 m²
·
2/6 sprat
Beograd
›
Hram Svetog Save
Pogledaj oglas →
18
/
16
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
530 €
18 €/m²
Jednoiposoban
·
30 m²
·
2/2 sprat
Beograd
›
Hram svetog Save
Pogledaj oglas →
4.6k
/
4.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
389.000 €
4.631 €/m²
Troiposoban
·
84 m²
·
3/3 sprat
Beograd
›
Hram svetog Save
Pogledaj oglas →
11
/
16
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
580 €
11 €/m²
Dvosoban
·
55 m²
·
3/6 sprat
Beograd
›
Hram svetog Save
Pogledaj oglas →
10
/
16
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
1.600 €
10 €/m²
Četvorosoban
·
168 m²
·
5. sprat
Beograd
›
Hram svetog Save
Pogledaj oglas →
9
/
16
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
550 €
9 €/m²
Trosoban
·
60 m²
·
5/5 sprat
Beograd
›
Hram svetog Save
Pogledaj oglas →
4.3k
/
4.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
179.000 €
4.262 €/m²
Dvosoban
·
42 m²
·
2/4 sprat
Beograd
›
Hram svetog Save
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
999 €
33 €/m²
30 m²
Beograd
›
Hram svetog Save
Pogledaj oglas →
14
/
16
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
2.600 €
14 €/m²
Petosoban
·
180 m²
·
2/4 sprat
Beograd
›
Hram Svetog Save
Pogledaj oglas →
24
/
16
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
4.000 €
24 €/m²
Četvorosoban
·
167 m²
·
5/6 sprat
Beograd
›
Hram Svetog Save
Pogledaj oglas →
14
/
16
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
550 €
14 €/m²
Jednosoban
·
40 m²
halooglasi
35.000 €
2.800 €/m²
12.5 m²
Beograd
›
Hram svetog Save
Pogledaj oglas →
4.6k
/
4.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
290.000 €
4.603 €/m²
Dvosoban
·
63 m²
·
1/5 sprat
Beograd
›
Hram Svetog Save
Pogledaj oglas →
4.3k
/
4.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
310.000 €
4.306 €/m²
Dvoiposoban
·
72 m²
·
2/4 sprat
Beograd
›
Hram svetog Save
Pogledaj oglas →
17
/
16
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
1.800 €
17 €/m²
Trosoban
·
108 m²
·
2/4 sprat
Beograd
›
Hram svetog Save
Pogledaj oglas →
14
/
16
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
600 €
14 €/m²
Dvosoban
·
43 m²
·
1/3 sprat
Beograd
›
Hram svetog Save
Pogledaj oglas →
13
/
16
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
600 €
13 €/m²
Jednoiposoban
·
46 m²
·
1/4 sprat
Beograd
›
Hram svetog Save
Pogledaj oglas →
3.7k
/
4.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
410.000 €
3.694 €/m²
Četvorosoban
·
111 m²
·
4/4 sprat
Beograd
›
Hram svetog Save
Pogledaj oglas →
18
/
16
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
350 €
18 €/m²
Jednosoban
·
20 m²
Beograd
›
Hram svetog Save
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
160 €
11 €/m²
14 m²
Beograd
›
Hram svetog Save
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 15 od 17