Pronađeno
321
halooglasi
150 €
13 €/m²
12 m²
Beograd
›
Hram svetog Save
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
140 €
8 €/m²
18 m²
Beograd
›
Hram svetog Save
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
100 €
8 €/m²
13 m²
Beograd
›
Hram svetog Save
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
241.999 €
2.086 €/m²
116 m²
Beograd
›
Hram svetog Save
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
240.000 €
3.470 €/m²
Dvosoban
·
69.17 m²
·
1/4 sprat
halooglasi
667.000 €
3.605 €/m²
185 m²
Beograd
›
Hram svetog Save
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
275.000 €
5.392 €/m²
51 m²
Beograd
›
Hram svetog Save
Pogledaj oglas →
5.6k
/
4.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
275.000 €
5.612 €/m²
Dvosoban
·
49 m²
·
2/4 sprat
Beograd
›
Hram svetog Save
Pogledaj oglas →
4.6k
/
4.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
799.000 €
4.592 €/m²
Petosoban
·
174 m²
·
2/4 sprat
Beograd
›
Hram svetog Save
Pogledaj oglas →
5.3k
/
4.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
374.900 €
5.280 €/m²
Trosoban
·
71 m²
·
3/5 sprat
Beograd
›
Hram svetog Save
Pogledaj oglas →
5.3k
/
4.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
1.176.600 €
5.300 €/m²
Petosoban
·
222 m²
·
6/8 sprat
Beograd
›
Hram svetog Save
Pogledaj oglas →
4k
/
4.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
163.000 €
3.976 €/m²
Jednoiposoban
·
41 m²
·
4/4 sprat
Beograd
›
Hram svetog Save
Pogledaj oglas →
3.9k
/
4.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
430.000 €
3.945 €/m²
Dvosoban
·
109 m²
·
5/5 sprat
Beograd
›
Hram svetog Save
Pogledaj oglas →
5.3k
/
4.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
784.400 €
5.300 €/m²
Četvorosoban
·
148 m²
·
2/3 sprat
Beograd
›
Hram svetog Save
Pogledaj oglas →
4.8k
/
4.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
310.000 €
4.844 €/m²
Troiposoban
·
64 m²
·
4/4 sprat
Beograd
›
Hram svetog Save
Pogledaj oglas →
4.2k
/
4.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
665.000 €
4.156 €/m²
Četvorosoban
·
160 m²
·
6/6 sprat
Beograd
›
Hram svetog Save
Pogledaj oglas →
4.5k
/
4.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
551.250 €
4.500 €/m²
Četvorosoban
·
122.5 m²
·
6/6 sprat
Beograd
›
Hram svetog Save
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
1.000 €
11 €/m²
91 m²
·
2. sprat
Beograd
›
Hram svetog Save
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
1.350 €
14 €/m²
98 m²
·
3. sprat
Beograd
›
Hram svetog Save
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
1.000 €
14 €/m²
74 m²
·
2/6 sprat
Beograd
›
Hram svetog Save
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 1 od 17