Pronađeno
218
oglasa
Sačuvaj pretragu
2.6k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
179.900 €
2.570 €/m²
Trosoban
·
70 m²
·
5/5 sprat
Beograd
›
Gornji grad
Pogledaj oglas →
3k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
180.000 €
2.977 €/m²
Dvoiposoban
·
60.47 m²
·
2/2 sprat
Beograd
›
Gornji grad
Pogledaj oglas →
3.2k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
226.500 €
3.190 €/m²
Četvorosoban
·
71 m²
·
1/1 sprat
Beograd
›
Gornji grad
Pogledaj oglas →
3.3k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
209.000 €
3.317 €/m²
Dvoiposoban
·
63 m²
·
4/4 sprat
Beograd
›
Gornji grad
Pogledaj oglas →
9
/
11
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
600 €
9 €/m²
Dvosoban
·
66 m²
·
1/1 sprat
Beograd
›
Gornji grad
Pogledaj oglas →
7
/
11
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
250 €
7 €/m²
Jednosoban
·
38 m²
·
1/2 sprat
Beograd
›
Gornji grad
Pogledaj oglas →
10
/
11
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
400 €
10 €/m²
Dvosoban
·
42 m²
·
5/5 sprat
Beograd
›
Gornji grad
Pogledaj oglas →
14
/
11
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
500 €
14 €/m²
Jednoiposoban
·
36 m²
·
5/5 sprat
Beograd
›
Gornji grad
Pogledaj oglas →
12
/
11
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
300 €
12 €/m²
Garsonjera
·
25 m²
·
1/1 sprat
Beograd
›
Gornji grad
Pogledaj oglas →
7
/
11
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
500 €
7 €/m²
Dvoiposoban
·
76 m²
·
11/17 sprat
Beograd
›
Gornji grad
Pogledaj oglas →
13
/
11
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
600 €
13 €/m²
Dvosoban
·
45 m²
·
3/4 sprat
Beograd
›
Gornji grad
Pogledaj oglas →
10
/
11
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
500 €
10 €/m²
Dvosoban
·
50 m²
·
2/3 sprat
Beograd
›
Gornji grad
Pogledaj oglas →
2.5k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
129.000 €
2.481 €/m²
Dvoiposoban
·
52 m²
·
1/3 sprat
Beograd
›
Gornji grad
Pogledaj oglas →
3.5k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
259.000 €
3.500 €/m²
Trosoban
·
74 m²
·
1/2 sprat
Beograd
›
Gornji grad
Pogledaj oglas →
3.5k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
318.500 €
3.500 €/m²
Petosoban
·
91 m²
·
1/2 sprat
Beograd
›
Gornji grad
Pogledaj oglas →
2.9k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
218.000 €
2.907 €/m²
Trosoban
·
75 m²
·
2/7 sprat
Beograd
›
Gornji grad
Pogledaj oglas →
3k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
179.310 €
3.000 €/m²
Trosoban
·
59.77 m²
·
3/3 sprat
Beograd
›
Gornji grad
Pogledaj oglas →
3k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
214.530 €
3.000 €/m²
Četvorosoban
·
71.51 m²
·
1/3 sprat
Beograd
›
Gornji grad
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
7.000 €
6 €/m²
1200 m²
·
Suteren
Beograd
›
Gornji Grad
Pogledaj oglas →
1.7k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
298.000 €
1.713 €/m²
Petosoban
·
174 m²
·
3/3 sprat
Beograd
›
Gornji grad
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 2 od 11