Pronađeno
218
oglasa
Sačuvaj pretragu
13
/
11
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
600 €
13 €/m²
Dvosoban
·
47 m²
·
1/4 sprat
Beograd
›
Gornji grad
Pogledaj oglas →
3.2k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
140.000 €
3.182 €/m²
Dvosoban
·
44 m²
·
Prizemlje
Beograd
›
Gornji Grad
Pogledaj oglas →
2.7k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
168.669 €
2.700 €/m²
Dvosoban
·
62.47 m²
·
5/5 sprat
Beograd
›
Gornji grad
Pogledaj oglas →
9
/
11
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
420 €
9 €/m²
Dvosoban
·
47 m²
·
4/4 sprat
Beograd
›
Gornji Grad
10min
2min
7min
18min
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
8
/
11
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
400 €
8 €/m²
Dvoiposoban
·
50 m²
·
4/4 sprat
Beograd
›
Gornji grad
Pogledaj oglas →
15
/
11
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
1.200 €
15 €/m²
Trosoban
·
80 m²
·
1/6 sprat
Beograd
›
Gornji grad
Pogledaj oglas →
3k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
149.000 €
3.041 €/m²
Dvosoban
·
49 m²
·
4/4 sprat
Beograd
›
Gornji grad
Pogledaj oglas →
5
/
11
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
400 €
5 €/m²
Trosoban
·
76 m²
·
2/2 sprat
Beograd
›
Gornji grad
Pogledaj oglas →
3.3k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
312.000 €
3.319 €/m²
Četvorosoban
·
94 m²
·
6/6 sprat
Beograd
›
Gornji grad
Pogledaj oglas →
12
/
11
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
550 €
12 €/m²
Dvosoban
·
45 m²
·
2/5 sprat
Beograd
›
Gornji grad
Pogledaj oglas →
3.5k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
690.000 €
3.450 €/m²
4.5 soba
·
200 m²
Beograd
›
Gornji grad
Pogledaj oglas →
9
/
11
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
500 €
9 €/m²
Dvosoban
·
53 m²
·
4/6 sprat
Beograd
›
Gornji grad
Pogledaj oglas →
16
/
11
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
700 €
16 €/m²
Dvosoban
·
45 m²
·
3/7 sprat
Beograd
›
Gornji Grad
4min
5min
5min
10min
Pogledaj oglas →
15
/
11
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
520 €
15 €/m²
Jednosoban
·
35 m²
·
5/7 sprat
Beograd
›
Gornji Grad
3min
5min
5min
16min
Pogledaj oglas →
3.6k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
222.000 €
3.623 €/m²
Dvosoban
·
61.28 m²
·
2/2 sprat
Beograd
›
Gornji grad
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
450 €
11 €/m²
40 m²
·
1/1 sprat
Beograd
›
Gornji grad
Pogledaj oglas →
13
/
11
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
500 €
13 €/m²
Dvosoban
·
40 m²
Beograd
›
Gornji Grad
Pogledaj oglas →
2.9k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
115.000 €
2.949 €/m²
Jednoiposoban
·
39 m²
·
2/4 sprat
Beograd
›
Gornji grad
Pogledaj oglas →
2.9k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
248.850 €
2.864 €/m²
Četvorosoban
·
86.9 m²
·
2/2 sprat
Beograd
›
Gornji grad
Pogledaj oglas →
14
/
11
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
550 €
14 €/m²
Dvosoban
·
40 m²
·
3/4 sprat
Beograd
›
Gornji grad
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 10 od 11