Pronađeno
218
halooglasi
145.000 €
1.058 €/m²
137 m²
Beograd
›
Gornji grad
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
600.000 €
2.083 €/m²
288 m²
halooglasi
180.000 €
2.535 €/m²
71 m²
halooglasi
420.000 €
1.986 €/m²
211.47 m²
Beograd
›
Gornji grad
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
144.759 €
2.150 €/m²
67.33 m²
Beograd
›
Gornji grad
Pogledaj oglas →
3.3k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
356.400 €
3.300 €/m²
Četvorosoban
·
108 m²
·
1/3 sprat
Beograd
›
Gornji grad
Pogledaj oglas →
2.8k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
179.000 €
2.754 €/m²
Trosoban
·
65 m²
·
2/4 sprat
Beograd
›
Gornji grad
Pogledaj oglas →
3k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
210.300 €
3.000 €/m²
Trosoban
·
70.1 m²
·
2/2 sprat
Beograd
›
Gornji grad
Pogledaj oglas →
2.8k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
305.900 €
2.800 €/m²
Troiposoban
·
109.25 m²
·
2. sprat
Beograd
›
Gornji grad
Pogledaj oglas →
3k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
231.390 €
3.000 €/m²
Četvorosoban
·
77.13 m²
·
2/3 sprat
Beograd
›
Gornji grad
Pogledaj oglas →
3.7k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
249.000 €
3.662 €/m²
Dvoiposoban
·
68 m²
·
1/3 sprat
Beograd
›
Gornji grad
Pogledaj oglas →
3.6k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
304.500 €
3.625 €/m²
Trosoban
·
84 m²
·
2/3 sprat
Beograd
›
Gornji grad
Pogledaj oglas →
2.6k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
270.400 €
2.600 €/m²
Troiposoban
·
104 m²
·
6/6 sprat
Beograd
›
Gornji grad
Pogledaj oglas →
2.9k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
240.000 €
2.900 €/m²
Trosoban
·
82.75 m²
·
4/4 sprat
Beograd
›
Gornji grad
Pogledaj oglas →
2.9k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
327.750 €
2.850 €/m²
Trosoban
·
115 m²
·
6/6 sprat
Beograd
›
Gornji grad
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
5.640 €
12 €/m²
470 m²
Beograd
›
Gornji grad
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
2.150 €
10 €/m²
216 m²
Beograd
›
Gornji grad
Pogledaj oglas →
2.3k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
364.000 €
2.261 €/m²
Petosoban
·
161 m²
·
2/2 sprat
Beograd
›
Gornji grad
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
400 €
10 €/m²
41 m²
Beograd
›
Gornji grad
Pogledaj oglas →
3k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
210.500 €
3.003 €/m²
Trosoban
·
70.1 m²
·
1/3 sprat
Beograd
›
Gornji grad
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 1 od 11