Pronađeno
3
4zida
3.200.000 €
5.704 €/m²
9 soba
·
561 m²
Beograd
›
Francuska
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
1.250.000 €
8.052 €/m²
Četvorosoban
·
155.24 m²
Beograd
›
Francuska
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
520.000 €
4.952 €/m²
105 m²
·
Suteren
Beograd
›
Francuska