Pronađeno
59
oglasa
Sačuvaj pretragu
3.8k
/
3.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
380.000 €
3.838 €/m²
Trosoban
·
99 m²
·
2/4 sprat
Beograd
›
Dušanovac, Lekino brdo, Širi centar
Pogledaj oglas →
2.9k
/
3.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
160.000 €
2.909 €/m²
Dvosoban
·
55 m²
·
2/4 sprat
Beograd
›
Dušanovac, Lekino brdo, Širi centar
Pogledaj oglas →
2.5k
/
3.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
290.000 €
2.500 €/m²
Četvorosoban
·
116 m²
·
2/5 sprat
Beograd
›
Dušanovac, Lekino brdo, Širi centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
156.000 €
1.835 €/m²
Jednosoban
·
85 m²
Beograd
›
Dušanovac, Lekino brdo, Širi centar
Pogledaj oglas →
3.9k
/
3.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
350.000 €
3.889 €/m²
Četvorosoban
·
90 m²
Beograd
›
Dušanovac, Lekino brdo, Širi centar
Pogledaj oglas →
3.5k
/
3.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
399.000 €
3.470 €/m²
Četvorosoban
·
115 m²
·
2/4 sprat
Beograd
›
Dušanovac, Lekino brdo, Širi centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
392.000 €
2.497 €/m²
157 m²
Beograd
›
Dušanovac, Lekino brdo, Širi centar
Pogledaj oglas →
2k
/
3.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
540.000 €
1.971 €/m²
Petosoban
·
274 m²
Beograd
›
Dušanovac, Lekino brdo, Širi centar
Pogledaj oglas →
3.4k
/
3.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
285.000 €
3.353 €/m²
Četvorosoban
·
85 m²
·
2/3 sprat
Beograd
›
Dušanovac, Lekino brdo, Širi centar
Pogledaj oglas →
2.1k
/
3.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
238.000 €
2.125 €/m²
Petosoban
·
112 m²
·
2/5 sprat
Beograd
›
Dušanovac, Lekino brdo, Širi centar
Pogledaj oglas →
11
/
13
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
900 €
11 €/m²
Trosoban
·
81 m²
·
2/3 sprat
Beograd
›
Dušanovac, Lekino brdo, Širi centar
Pogledaj oglas →
15
/
13
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
700 €
15 €/m²
Dvosoban
·
46 m²
·
2/3 sprat
Beograd
›
Dušanovac, Lekino brdo, Širi centar
Pogledaj oglas →
10
/
13
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
850 €
10 €/m²
Trosoban
·
87 m²
·
1/3 sprat
Beograd
›
Dušanovac, Lekino brdo, Širi centar
Pogledaj oglas →
14
/
13
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
750 €
14 €/m²
Dvosoban
·
55 m²
·
2/5 sprat
Beograd
›
Dušanovac, Lekino brdo, Širi centar
Pogledaj oglas →
12
/
13
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
750 €
12 €/m²
Jednosoban
·
65 m²
·
2/5 sprat
Beograd
›
Dušanovac, Lekino brdo, Širi centar
Pogledaj oglas →
12
/
13
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
500 €
12 €/m²
Jednoiposoban
·
42 m²
·
2/4 sprat
Beograd
›
Dušanovac, Lekino brdo, Širi centar
Pogledaj oglas →
15
/
13
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
600 €
15 €/m²
Dvosoban
·
40 m²
·
2/3 sprat
Beograd
›
Dušanovac, Lekino brdo, Širi centar
Pogledaj oglas →
9
/
13
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
750 €
9 €/m²
Četvorosoban
·
80 m²
·
2/4 sprat
Beograd
›
Dušanovac, Lekino brdo, Širi centar
Pogledaj oglas →
11
/
13
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
1.200 €
11 €/m²
Četvorosoban
·
108 m²
·
2/5 sprat
Beograd
›
Dušanovac, Lekino brdo, Širi centar
Pogledaj oglas →
13
/
13
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
450 €
13 €/m²
Jednoiposoban
·
35 m²
·
1/5 sprat
Beograd