Pronađeno
62
oglasa
Sačuvaj pretragu
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
1.500 €
8 €/m²
180 m²
·
2/5 sprat
Beograd
›
Dorćol, Centar, Širi centar
Pogledaj oglas →
11
/
16
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
700 €
11 €/m²
Dvosoban
·
64 m²
·
2/8 sprat
Beograd
›
Dorćol, Centar, Širi centar
Pogledaj oglas →
23
/
16
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
800 €
23 €/m²
Jednosoban
·
35 m²
·
5/6 sprat
Beograd
›
Dorćol, Centar, Širi centar
Pogledaj oglas →
3.7k
/
3.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
695.703 €
3.681 €/m²
Petosoban
·
189 m²
nekretnine
4zida
halooglasi
3.9k
/
3.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
436.352 €
3.862 €/m²
Četvorosoban
·
113 m²
·
2/6 sprat
Beograd
›
Dorćol, Centar, Širi centar
Pogledaj oglas →
3.7k
/
3.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
570.000 €
3.677 €/m²
Četvorosoban
·
155 m²
·
5/4 sprat
Beograd
›
Dorćol, Centar, Širi centar
Pogledaj oglas →
2.4k
/
3.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
198.240 €
2.360 €/m²
Četvorosoban
·
84 m²
Beograd
›
Dorćol, Centar, Širi centar
Pogledaj oglas →
3.4k
/
3.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
145.000 €
3.372 €/m²
Jednoiposoban
·
43 m²
·
2/2 sprat
Beograd
›
Dorćol, Centar, Širi centar
Pogledaj oglas →
5.7k
/
3.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
164.000 €
5.655 €/m²
Jednosoban
·
29 m²
·
2/5 sprat
Beograd
›
Dorćol, Centar, Širi centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
350.000 €
2.500 €/m²
Dvosoban
·
140 m²
Beograd
›
Dorćol, Centar, Širi centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
4.300 €
12 €/m²
Petosoban
·
350 m²
Beograd
›
Dorćol, Centar, Širi centar
Pogledaj oglas →
12
/
16
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
400 €
12 €/m²
Garsonjera
·
33 m²
·
2/5 sprat
Beograd
›
Dorćol, Centar, Širi centar
Pogledaj oglas →
12
/
16
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
570 €
12 €/m²
Jednoiposoban
·
48 m²
·
5/6 sprat
Beograd
›
Dorćol, Centar, Širi centar
Pogledaj oglas →
3.6k
/
3.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
280.000 €
3.590 €/m²
Trosoban
·
78 m²
·
5/6 sprat
Beograd
›
Dorćol, Centar, Širi centar
Pogledaj oglas →
17
/
16
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
900 €
17 €/m²
Dvosoban
·
54 m²
·
2/5 sprat
Beograd
›
Dorćol, Centar, Širi centar
Pogledaj oglas →
11
/
16
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
800 €
11 €/m²
Trosoban
·
70 m²
·
5/6 sprat
Beograd
›
Dorćol, Centar, Širi centar
Pogledaj oglas →
15
/
16
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
550 €
15 €/m²
Garsonjera
·
37 m²
·
5/7 sprat
Beograd
›
Dorćol, Centar, Širi centar
Pogledaj oglas →
11
/
16
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
650 €
11 €/m²
Dvoiposoban
·
60 m²
·
5/1 sprat
Beograd
›
Dorćol, Centar, Širi centar
Pogledaj oglas →
9
/
16
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
650 €
9 €/m²
Trosoban
·
75 m²
·
5/9 sprat
Beograd
›
Dorćol, Centar, Širi centar
Pogledaj oglas →
4k
/
3.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
310.000 €
4.026 €/m²
Četvorosoban
·
77 m²
·
1/12 sprat
Beograd
›
Dorćol, Centar, Širi centar
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 2 od 4