Pronađeno
407
oglasa
Sačuvaj pretragu
7.2k
/
4.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
179.800 €
7.192 €/m²
Jednoiposoban
·
25 m²
·
1/3 sprat
Beograd
›
Dorćol
Pogledaj oglas →
3k
/
4.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
150.000 €
3.000 €/m²
Trosoban
·
50 m²
·
3/3 sprat
Beograd
›
Dorćol
Pogledaj oglas →
23
/
17
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
1.400 €
23 €/m²
Dvosoban
·
61 m²
·
5/7 sprat
Beograd
›
Dorćol
Pogledaj oglas →
14
/
17
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
900 €
14 €/m²
Četvorosoban
·
64 m²
·
7. sprat
Beograd
›
Dorćol
Pogledaj oglas →
13
/
17
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
1.200 €
13 €/m²
Četvorosoban
·
96 m²
·
1. sprat
Beograd
›
Dorćol
Pogledaj oglas →
15
/
17
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
500 €
15 €/m²
Jednosoban
·
34 m²
·
7/11 sprat
Beograd
›
Dorćol
Pogledaj oglas →
13
/
17
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
1.500 €
13 €/m²
Četvorosoban
·
120 m²
·
2. sprat
Beograd
›
Dorćol
Pogledaj oglas →
13
/
17
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
1.000 €
13 €/m²
Trosoban
·
75 m²
·
4/4 sprat
Beograd
›
Dorćol
Pogledaj oglas →
15
/
17
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
750 €
15 €/m²
Dvosoban
·
50 m²
·
4/4 sprat
Beograd
›
Dorćol
Pogledaj oglas →
16
/
17
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
600 €
16 €/m²
Jednosoban
·
37 m²
·
2/5 sprat
Beograd
›
Dorćol
Pogledaj oglas →
17
/
17
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
660 €
17 €/m²
Jednoiposoban
·
40 m²
·
1/3 sprat
Beograd
›
Dorćol
Pogledaj oglas →
18
/
17
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
1.200 €
18 €/m²
Dvoiposoban
·
68 m²
·
10/10 sprat
Beograd
›
Dorćol
Pogledaj oglas →
20
/
17
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
1.000 €
20 €/m²
Dvosoban
·
49 m²
·
2/12 sprat
Beograd
›
Dorćol
Pogledaj oglas →
5.7k
/
4.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
319.000 €
5.696 €/m²
Trosoban
·
56 m²
·
3/6 sprat
Beograd
›
Dorćol
Pogledaj oglas →
4.8k
/
4.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
420.000 €
4.773 €/m²
Troiposoban
·
88 m²
·
2/5 sprat
Beograd
›
Dorćol
Pogledaj oglas →
6.1k
/
4.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
225.000 €
6.081 €/m²
Dvosoban
·
37 m²
·
6/7 sprat
Beograd
›
Dorćol
Pogledaj oglas →
15
/
17
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
700 €
15 €/m²
Dvosoban
·
47 m²
·
4/4 sprat
Beograd
›
Dorćol
Pogledaj oglas →
20
/
17
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
1.200 €
20 €/m²
Jednoiposoban
·
60 m²
·
1/12 sprat
Beograd
›
Dorćol
Pogledaj oglas →
13
/
17
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
400 €
13 €/m²
Dvosoban
·
30 m²
·
5/5 sprat
Beograd
›
Dorćol
Pogledaj oglas →
14
/
17
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
650 €
14 €/m²
Jednoiposoban
·
45 m²
·
6/7 sprat
Beograd
›
Dorćol
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 4 od 21