Pronađeno
407
halooglasi
150 €
13 €/m²
12 m²
Beograd
›
Dorćol
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
100 €
8 €/m²
12 m²
Beograd
›
Dorćol
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
180 €
14 €/m²
13 m²
Beograd
›
Dorćol
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
170 €
14 €/m²
12 m²
Beograd
›
Dorćol
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
130 €
13 €/m²
10 m²
Beograd
›
Dorćol
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
140 €
14 €/m²
10 m²
Beograd
›
Dorćol
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
160 €
13 €/m²
12 m²
Beograd
›
Dorćol
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
267.960 €
3.950 €/m²
67.84 m²
·
5. sprat
Beograd
›
Dorćol
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
69.960 €
2.798 €/m²
25 m²
·
Suteren
Beograd
›
Dorćol
Pogledaj oglas →
4.6k
/
4.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
230.000 €
4.600 €/m²
Dvosoban
·
50 m²
·
4/5 sprat
Beograd
›
Dorćol
Pogledaj oglas →
4.5k
/
4.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
190.000 €
4.524 €/m²
Dvosoban
·
42 m²
·
5/6 sprat
Beograd
›
Dorćol
Pogledaj oglas →
3.4k
/
4.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
145.000 €
3.372 €/m²
Dvosoban
·
43 m²
·
2/2 sprat
Beograd
›
Dorćol
Pogledaj oglas →
5.8k
/
4.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
93.000 €
5.813 €/m²
Garsonjera
·
16 m²
·
12/12 sprat
Beograd
›
Dorćol
Pogledaj oglas →
3.4k
/
4.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
317.000 €
3.409 €/m²
Četvorosoban
·
93 m²
·
3/3 sprat
Beograd
›
Dorćol
Pogledaj oglas →
5.5k
/
4.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
175.000 €
5.469 €/m²
Jednosoban
·
32 m²
·
2/3 sprat
Beograd
›
Dorćol
Pogledaj oglas →
4.9k
/
4.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
325.000 €
4.851 €/m²
Trosoban
·
67 m²
·
2/3 sprat
Beograd
›
Dorćol
Pogledaj oglas →
3.9k
/
4.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
359.000 €
3.945 €/m²
Četvorosoban
·
91 m²
·
1/1 sprat
Beograd
›
Dorćol
Pogledaj oglas →
4.5k
/
4.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
370.000 €
4.512 €/m²
Troiposoban
·
82 m²
·
9/11 sprat
Beograd
›
Dorćol
Pogledaj oglas →
4.4k
/
4.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
194.000 €
4.409 €/m²
Jednoiposoban
·
44 m²
·
1/4 sprat
Beograd
›
Dorćol
Pogledaj oglas →
4.4k
/
4.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
840.000 €
4.444 €/m²
Petosoban
·
189 m²
·
4/6 sprat
Beograd
›
Dorćol
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 1 od 21