Pronađeno
176
oglasa
Sačuvaj pretragu
4.5k
/
3.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
235.900 €
4.496 €/m²
Dvosoban
·
52.47 m²
·
1/6 sprat
Beograd
›
Đeram pijaca
Pogledaj oglas →
4.5k
/
3.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
192.900 €
4.488 €/m²
Jednoiposoban
·
42.98 m²
·
5/6 sprat
Beograd
›
Đeram pijaca
Pogledaj oglas →
15
/
13
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
700 €
15 €/m²
Dvosoban
·
46 m²
·
1/3 sprat
Beograd
›
Đeram pijaca
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
1.990 €
11 €/m²
175 m²
Beograd
›
Đeram pijaca
Pogledaj oglas →
10
/
13
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
550 €
10 €/m²
Jednoiposoban
·
55 m²
·
1/5 sprat
Beograd
›
Đeram pijaca
Pogledaj oglas →
2.9k
/
3.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
450.000 €
2.903 €/m²
Četvorosoban
·
155 m²
·
1/1 sprat
Beograd
›
Đeram pijaca
Pogledaj oglas →
11
/
13
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
420 €
11 €/m²
Jednoiposoban
·
40 m²
·
1/4 sprat
Beograd
›
Đeram pijaca
Pogledaj oglas →
11
/
13
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
550 €
11 €/m²
Dvosoban
·
50 m²
·
1/5 sprat
Beograd
›
Đeram pijaca
Pogledaj na:
nekretnine
4zida
halooglasi
4k
/
3.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
280.000 €
4.000 €/m²
Trosoban
·
70 m²
·
5/5 sprat
Beograd
›
Đeram pijaca
Pogledaj oglas →
13
/
13
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
500 €
13 €/m²
Dvosoban
·
38 m²
·
3/3 sprat
Beograd
›
Đeram pijaca
Pogledaj oglas →
9
/
13
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
1.000 €
9 €/m²
Trosoban
·
110 m²
·
6/7 sprat
Beograd
›
Đeram pijaca
Pogledaj oglas →
4.5k
/
3.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
239.900 €
4.477 €/m²
Trosoban
·
53.58 m²
·
2/6 sprat
Beograd
›
Đeram pijaca
Pogledaj oglas →
4.5k
/
3.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
179.900 €
4.491 €/m²
Jednoiposoban
·
40.06 m²
·
1/5 sprat
Beograd
›
Đeram pijaca
Pogledaj oglas →
12
/
13
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
580 €
12 €/m²
Jednoiposoban
·
48 m²
·
3/5 sprat
Beograd
›
Đeram pijaca
Pogledaj oglas →
16
/
13
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
1.200 €
16 €/m²
Troiposoban
·
75 m²
·
6/7 sprat
Beograd
›
Đeram pijaca
Pogledaj oglas →
13
/
13
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
470 €
13 €/m²
Jednoiposoban
·
35 m²
·
4/6 sprat
Beograd
›
Đeram pijaca
Pogledaj oglas →
24
/
13
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
900 €
24 €/m²
Dvosoban
·
38 m²
·
6/7 sprat
Beograd
›
Đeram pijaca
Pogledaj oglas →
9
/
13
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
350 €
9 €/m²
Jednoiposoban
·
40 m²
·
Suteren
Beograd
›
Đeram pijaca
Pogledaj oglas →
13
/
13
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
900 €
13 €/m²
Trosoban
·
69 m²
·
3/6 sprat
Beograd
›
Đeram pijaca
Pogledaj oglas →
14
/
13
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
1.000 €
14 €/m²
Trosoban
·
73 m²
·
5/5 sprat
Beograd
›
Đeram pijaca
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 8 od 9